Příspěvky uživatele - 120.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 5.8.2010
Tak to bude asi syrský, to je jiná rostlina než tento americký. Syrský venkovní je normální dřevnatý keř, najdete v jiných vláknech. Přesaďte ho kdykoli, ale teď by měl kvést... Já je přesazuji často najaře, letos už tak destiletý, toto léto je... celý příspěvek >
Kokosová palma, 5.8.2010
Dobrý den pane Radku, obdivuji vaše úspěchy a zkušenosti s pěstováním palem. Prosím, existuje nějaká palma, která by snesla málo světla, ne u okna. Prostě v ne příliš světlé místnosti nepanelákového bytu?
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 5.8.2010
Marie, máte ibišek americký-bahenní nebo syrský?
Neznáte tuto květinu?, 4.8.2010
Já typovala taky kalokvět, ale asi má pravdu Lída (dle googlu)
Růže z jericha, 4.8.2010
Moji sousedé mají zimolez také, koukám něj z okna. Nevoní, ale zase ani nemá mšice, tak nevím
Co patří a co ne do kompostu, 2.8.2010
Já to chápu taky tak. Proč dělat věci složitě?
Zásilková zahradnictví, 1.8.2010
Dámy, kde tedy ted objednat sazenice jahod? Já je mám letos už špatný a řádné sazenice nenarostly...
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.8.2010
myslím, že mariina pohádková a velmi přirozená, nevyumělkovaná zahrada jde možná zvládnout i bez folií a podobných berliček
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.8.2010
E, máte nejen krásnou jakoby snovou zahrádku, ale umíte i skvěle fotit
Pěstování lesních jahod na zahradě, 31.7.2010
Já je měla na záhoně a byly opravdu jak plevel, navíc nekvetly, asi se jim nelíbila přílišná péče, hnojení ostatních kytek atd. Te´d je mám různě u plotu, kde mi nevadí, ale musím je krotit. Ty v polostínu plodí celé léto, ve stínu málo
Nepravidelné růžice, 29.7.2010
o jaké rostlině je řeč?
Hledám foto a název květiny, 28.7.2010
nebo kalokvět
Zapas sezony: lebeda - trava, 27.7.2010
Stalo se nám to stejné jako panu Jozefovi, s tím rozdílem, že jsme si jen nechali navést ornici.Předtím byla provedena rekonstrukce domu, tak dle toho pozemek vypadal. Ta lebeda vyrašila jako první, tráva byla zprvu jen slabá. Domnívala jsem se, že... celý příspěvek >
Rododendron - vhodná zálivka, 27.7.2010
Všechny kytky preferují dešťovou vodu, ale kde ji brát... Někde jsem četla radu, zavěsit do konve trochu rašeliny v nějaké síťce (např punčocha) a nechat přes noc. Pokud řešíte jeden rhododendron, tak by to snad stálo zato zkusit. Já zalévám... celý příspěvek >
Buk červenolistý, 25.7.2010
je to neuvěřitelně krásný strom.Mám ho asi osmým rokem, neřežu, takže spodní větve jsou jakoby vodorovné různě dlouhé a vypadá, že skoro tančí. V létě je zelený, na podzim listí zčervená, neopadá až do chvíle, kdy se ve stejných místech tvoří nové... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika