Příspěvky uživatele - 88.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 19.5.2009
V clanku "Krovinorezy, Zkusenosti..." najdete veskere odpovedi, a me nazory, na otazky, ktere mi kladate... Mimo jine i to, ze nevlastnim krov. FS 130 novy, ale rok pouzivany. Pokud by jste jaky-koli krovinorez pravidelne pouzival, tak 3000 m2... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 19.5.2009
 1/ To znamena :  Kdyz do 4mixu budeme lit starou smes, ci benzin bez mazaciho oleje, zadre se.  2/ Stejne tak : Kdyz, v beznem ctyrtaktu s olejovou lazni, nebudeme hlidat hladinu oleje v motoru (ktery se prubezne spotrebovava), zadre... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 18.5.2009
 DD. "Reknete prosim" konkretne svoji vlastni zkusenost s tim ci danym strojem, popripade co se vam libi, ci nelibi..  (A ne : "Prodavam lidem, kteri si pletou co maj kam nalejt...)   Zbytek nechte v klidu na usudku druhych, my to... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 18.5.2009
DD           Z pravdiveho hlediska "nevysoupne z kola" FS 130tku nic. Porovname-li parametry, "poslechnem" nazory uzivatelu, taka prijdem na to, ze tyhle 4MIXi nemaji pro bezneho smrtelnika... celý příspěvek >
Krovinorez od Hondy, 17.5.2009
Farmarsky krovinorez HONDA UMK 425 E UE, motor Honda GX 25, 4-takt, výkon 1.1 HP, obsah motoru 25 cm3, sucha hmotnost 5,4 Kg, + vaha oleje. Pokud Vam staci "trsatko" o vykonu jednoho kone, necht slouzi. Ale "Farmarum" tento vykon urcite stacit... celý příspěvek >
I toto je Mountfield tak jsem dopadl já, 17.5.2009
"Najde se tady nějaký profesionál - lesník, který používá některou z pil od MF?" - Tuhle otazku myslite vazne...?!
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 16.5.2009
DD. V poradku. - Je to logicke, nebudu pouzivat benzin z veteranu... :-) Jsem rad, ze jsem se neco noveho dozvedel. Souhlasim beze zbytku s tim, ze jsou to (bez rozdilu) haklive stroje na neodborne zachazeni, u kterych se nevyplaci experimentovat.... celý příspěvek >
Husqvarna 143R, 16.5.2009
Clanek: Krovinorezy, Zkusenosti / 2takt Solo, HQ 235 a 4mix Stih FS 130 M.
Krovinorezy - zkusenosti / 2takt Solo, HQ 235 a 4mix Stih FS 130, 16.5.2009
 Zdravim priznivce Krovinaku / Motorovych kos.  Nejsem zadnej odbornik, jen nemam rad, kdyz ze me nekdo dela blbce, i kdyz se o to ledas-kdo pokousi...  Naposledy jeden prechytralej prodejce tak bezne veci, jako je stavebni kolecko.... celý příspěvek >
Plotostřih, 12.5.2009
Plotostřih benzínový STIHL HS 45 / 600 Pouzivam jej druhym rokem, po elektrice. A takovej luxus, co tet zazivam, jsem ani necekal... 600mm lista je plne dostacujici. Jedine na co si musite zvyknout, je vyssi hmotnost. Ale ujistuji Vas, ze jine... celý příspěvek >
Husqvarna 143R, 12.5.2009
Pouzival jsem Solo, HQ i Stihl, a jsem dost hamiznej abych si nechal vsecko delat v servisu, takze proste vim z ceho jsou ty, ci ony dily. Popr. kde a co trpi pri urcitem zpusobu zachazeni. Navic jsem mel to stesti, ze muj prodejce je velice zbehlej... celý příspěvek >
Vyžínač / křovinořez k RD pro ženu, 12.5.2009
- Solo za 14.000 Neprezilo ani 20 hod sekani... Roztavena nadobka na benzin, roztaveny kryt spojkoveho kose, dira v klikove skrini... Pdotykam, ze palivova smes byla bez chybna... Pry na nej bylo moc teplo - 24 stupne ve stinu... - Kdyz se... celý příspěvek >
Krovinorez od Hondy, 12.5.2009
2takt HQ 235 jsem drzel na plno taky, jinak to neslo, a kdyz zajel do travy spadly otacky na polovic... 4takt je lepsi ve vsem, nejen kroutakem. Rekl bych ze bezkonkurencne... M.
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 12.5.2009
4mixi jsou tu tak kratkou dobu, ze nevim kde jste vzal zkusenost, ze jsou nebo nejsou na neco haklivy...?  (Muj prodejce zasobuje "mesta", kde s nimi seka kdo ma ruce a nohy celej den, a verte ci ne, za lonskej rok nemel s FS 130tkou... celý příspěvek >
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 12.5.2009
Souhlas. Pila HQ 66 Famarka, r.v.1982 !!!, facha a funguje bez chyby. Krovak HQ 235 jsem trapil roky, s prasklou PLASTOVOU!!! klikovou skrini, az do chvile kdy nesel ani nastartovat... Takze mam FS 130 od Stihlu a ten kroutak, 6 kg vahy a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika