Krovinorez od Hondy



host - 88.19 (?)
17.5.2009 23:01

Farmarsky krovinorez HONDA UMK 425 E UE, motor Honda GX 25, 4-takt, výkon 1.1 HP, obsah motoru 25 cm3, sucha hmotnost 5,4 Kg, + vaha oleje.

Pokud Vam staci "trsatko" o vykonu jednoho kone, necht slouzi. Ale "Farmarum" tento vykon urcite stacit nebude... A co se tyce hmotnosti, ktera je zajimava, v sestikylovem stroji uz dnes poridite 2kone vykonu.

M.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 76.106 (?), 12.5.2009 21:27

Zapoměl jste ovšem na 4-mix od Stihlu, ten můžete klopit veselo..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 142.50 (?), 12.5.2009 22:59
Mini ctyrtakty od Hondy samozrejme muzete klopit vsemi smery take. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.80 (?), 13.5.2009 14:38

4takty od hondy se můžou klopit jak o závod, sám to mám vyzkoušený

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 97.14 (?), 14.5.2009 7:47

Hondy by jsem se opravdu nebál, jen ji chybí v nabídce antivibrační systém.Ale kdo ho vyžaduje, tak ho má stiga s hondou motorem.Nevýhody 4-taktu: vyšší váha, nutná kontrola ventilů, pravidelná výměna oleje, horší akcelerace, větší vibrace v nízkých otáčkách.Výhody: kultivovaný zvuk, krouťák,bez nutnosti řešit směs benzínu s olejem.Možná bohužel, kvůli emisím honda upustila od velmi povedených dvoutaktů, ač jsou vývojově snad více jak 15 let staré, tak se v inzerci neobjevují např. narozdíl od nových oleo-maců.Přešel jsem už také od dvoutaktu.Ke 4mixu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.138 (?), 17.5.2009 15:51

dnes sem koupil hondu umk 425 a je to supr mašinka krasny tichy zvuk dobry vykon a ta akcelerace je rychla jen dojem čtyřtaktu tak nevyzníva ale brnknete po plynu a jde do otaček jak divy radost s tímhle strojem pracovat doporučuju všem s pozdravem míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 88.19 (?), 17.5.2009 23:01

Farmarsky krovinorez HONDA UMK 425 E UE, motor Honda GX 25, 4-takt, výkon 1.1 HP, obsah motoru 25 cm3, sucha hmotnost 5,4 Kg, + vaha oleje.

Pokud Vam staci "trsatko" o vykonu jednoho kone, necht slouzi. Ale "Farmarum" tento vykon urcite stacit nebude... A co se tyce hmotnosti, ktera je zajimava, v sestikylovem stroji uz dnes poridite 2kone vykonu.

M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 96.19 (?), 17.5.2009 23:26
Asi spise zalezi na potrebach majitele. Profesionalum zase nestaci farmarske stroje. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.147 (?), 18.5.2009 20:16

Přečetl jsem si tady příspěvky. Nevím na co je důležité zda jde křovinořes hned do otáček, když, po dobu sekání, jde stále ve stejných. Honda má na vřeteni 7000ot/min a to myslím stačí i na strunu. Pokud není tráva moc hustá používám jej i na nižší a jde to perfektně. Jediný co mě u Hondy vydí, že každých 10 hodin by měl být vyměněný olej a provedena údržba jako je seřízení ventilů. Co se týče váhy tak má zas menší spotřebu a tak nemusí mít tak velkou nádrž a váha se vyrovnává. S Hondou jsem porazil třízubovým kotoučem u stromek o průměru 6cm.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 96.32 (?), 18.5.2009 21:04
Nevim, kde jste to vycetl, ale olej se po zajeti meni kazdych 6 mesicu nebo 50 hodin a kontrola ventilu kazdy rok nebo 100 hodin. Motor mam jiz tretim rokem bez navstevy servisu a bez problemu. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.162 (?), 22.5.2009 21:25

Presne tak,  olej sa meni každých 50 hodin a kontrola ventilov... ani neviem, tú slabšiu hondu mám už 4 rok a nemal som s ňou žiadny problém. Ročne odpracuje asi 100 hodin. Kosim s ňou lúky na seno, používam aj silon. Nikdy som nepocítil nedostatok výkonu. Myslím, že kto používa hlavu nepotrebuje krovinorez s výkonom lesného krovinorezu. V porovnaní so susedovým Stihlom - starým dvojtaktom, pri práci sa pohybujem v rozmedzí stredných otáčok. On točí skoro vždy plné otáčky, inak by nemal dostatočný krútiaci moment.  O hlučnosti nemusím nič hovoriť. To sa nedá porovnávať.  Takže zatial velká spokojnosť a vrelo doporučujem Hondu aj so slabším motorom.  Patrik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika