Krovinorez - Husquarna versus Stihl



host - 88.19 (?)
16.5.2009 18:46

DD.

V poradku. - Je to logicke, nebudu pouzivat benzin z veteranu... :-)

Jsem rad, ze jsem se neco noveho dozvedel.

Souhlasim beze zbytku s tim, ze jsou to (bez rozdilu) haklive stroje na neodborne zachazeni, u kterych se nevyplaci experimentovat.  

M.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 88.19 (?), 16.5.2009 18:46

DD.

V poradku. - Je to logicke, nebudu pouzivat benzin z veteranu... :-)

Jsem rad, ze jsem se neco noveho dozvedel.

Souhlasim beze zbytku s tim, ze jsou to (bez rozdilu) haklive stroje na neodborne zachazeni, u kterych se nevyplaci experimentovat.  

M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 128.12 (?), 31.5.2009 14:35
Ahoj, mam Stihl FS 130 od roku 2006 (kupovana na jar). Aby bola nejaka predstava kolko ju pouzivam, tak od tej doby som s nou vykosil odhadom tak do 50l benzinu. Benzin kupujem samozrejme len na znackovej benzinke a olej davam VYHRADNE znackovy priamo od vyrobcu Stihl. Na oleji sa setrit rozhodne nevyplati, tych par deci oleja do roka je uz jedno kolko stoji. Za ten cas som na nej raz nastavoval karburator, lebo zdochynala na volnobehu, zvladol som to sam podla navodu (inak navod je super, podrobne rozpisany s obrazkami.) Vykonovo ma 1,4kW a celkom to aj staci, kosim prevazne so silonom, velku zahradu, na jar travu aj 50cm vysoku! Samozrejme zalezi na hrubke toho co kosis.. Ak je trava velmi hruba, alebo ak kosis nejake zarastatene miesta kde je burina a podobne, treba dat nejaky kovovy zaci nastroj a s tym uz pokosis aj tenke kriky a kadeco.. Co sa tyka starej zmesi po sezone, ja pouzivam na jar radsej novu, lebo vraj sa benzin s olejom po case nejak rozklada a neni to uz vraj ono.. Vzdy si uz na jesen kupim len tolko benzinu aby mi akurat vystacil a neostal do jari. Taktiez nenechavam po sezone v krovinoreze benzin, ale necham motor bezat az kym nespali vsetok benzin a nezhasne. Jano
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 102.17 (?), 6.8.2009 21:49

Pekný deň Jano,

po rôzných variantách som sa rozhodol tiež pre krovinorez Stihl FS 130 ako najlepšie riešenie. Keďže žijem pár km od poľskej hranice, vzhľadom na dosť lepšiu cenu som si krovinorez kúpil v Polsku. Jediný háčik je len návod na použitie v polštine. Dá sa tomu  obsahovo rozumieť, ale rád by som to mal v slovenskom resp. českom jazyku. Bol by ste mi ochotný v tomto pomôcť a zoskenovať návod a poslať mi na email?  Veľmi by ste mi tým pomohol. Ďakujem.Jano

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika