Příspěvky uživatele - 86.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl x Oleo Mac x Husquarna, 3.3.2011
HQ kdysi to nej...
Motorová pila Erman CS 142, 23.2.2011
Ano, je to jasný plagiát. Ale on ten švédský originál 142 taky za moc nestojí.
Husqvarna 555, 562 XP, 21.1.2011
Jo, vypadaj pěkně. Ale co jsem zjišťoval, tak spojku se jim otočit zase nepovedlo, takže asi zůstanu u Stihlu.
Fréza sněhová Vari SF-55, 5.12.2010
Přeji dobrý den pánové. Já mám 4 roky frézu Jonsered ST2109 s 9 koňovým motorem. Musím říct, že dneska bych do podobně drahé značkové frézy již neinvestoval a koupil bych klidně toho Hechta, Gude.... Když vidím co vydrží ten malý Hecht s 6.5k motorem... celý příspěvek >
Stihl x Oleo Mac x Husquarna, 23.10.2010
Bohužel po vlastních ne zrovna malých zkušenostech s HQ musím konstatovat, že dneší Husqvarnu už nikdy více!!!
Solo nebo Stihl, 13.10.2010
Bohužel skutečně dnes u Husqvarny za tyto peníze nic lepšího nedostanete. Možná po stránce techniky  (motor...)ještě jakž takž ujde, ale po stránce uživatelského komfortu je to naprostá katastrofa. MS 270 je pro Vás skvělá volba. Ale i toho Sola... celý příspěvek >
MS170, 2.10.2010
Tak, tak budete spokojen, hlavně se v této kategorii malých pil vyhněte hoodně velkým obloukem Husqvarně (příp.Jonseredu, Partneru,...) To už pak je lepší nějaká ta Čína (např.Hecht)
Český Zetor nebo japonský mikrotraktor, 1.9.2010
Podobnou otázku jsem si pokládal před dvěma roky a vyhrál čínsko-indický stroj Mahindra 254, na který po těch 2 letech zatím nemohu říci křivého slova. Teď má natočeno 650 mth a šlape bez problémů.Používám jej ponejvíc na přibližování dřeva s 3.5... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 25.8.2010
HQ už není dneska žádná značka
Pilu OM nebo HQ?, 1.8.2010
není 1 karbec Walbro a druhý Zama? Ale také každý dřevař má přece jiný svůj styl práce... Zdravím J.H.
Pilu OM nebo HQ?, 30.7.2010
přesně tak J.S., vystihl jste to naprosto přesně. A pánovi gratuluji k výběru pilky, ať dobře slouží. Na startování bez dekompresoru si časem zvyknete, chce to cvik.
Pilu OM nebo HQ?, 27.7.2010
Z hlediska motorů jsou HQ vynikající. Ale já se dívám i na jině věci, na prvním místě je u mne otočené řetězové kolo (u husqvaren až u 365,372,575..), dále odfláknutý boční napínák řetězu, díky až moc úzkému tělu pily (které je jistě velmi výhodné)... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 27.7.2010
Pokud upřednostňujete  (stejně tak jako já) i uživatelský komfort, tak na všechny Husqvarny řad 34X-35X ...  rychle zapomeňte a jděte do té MS270. Doporučuji po vlastních a to velmi bohatých zkušenostech s Husqvarnou. Divím se pane... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 17.7.2010
Já Castory (typ 45DP) používám již 7 let v dost těžkém nasazení a nemám co bych mu vytknul. I když v pilách fandím Stihlu, za křovinořez se mi nechtělo dát 20 a více tisíc. Ta 45-ka stála tenkrát v r.2002 16000Kč , loni jsem starou prodal a... celý příspěvek >
Mulčovač za malotraktor, 16.1.2010 Obsahuje fotku
Já mám k malotraktoru Mahindra FS-254 mulčovač EFGC-145 od července 2009 a zatím jsem spokojený.Zatím jsem nasekal jen asi 15ha a první dojmy jsou dobré. Jedinou závadou bylo to, že když jsem přejel v trávě zarostlý kámen tak to odnesla 3 kladiva -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika