Příspěvky uživatele - 86.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Naviják, 12.1.2009
Přeji dobrý den, naviják uniforest 3.5t mám již skoro 2 roky. Za tu dobu nepotřeboval vlastně vůbec nic, kromě 2x přetržené spojky hnacího řetězu - používal jsem ho původně na Zetoru 5011, který byl na horní hranici použitelnosti (33kW). Nyní s... celý příspěvek >
Štěpkovač dřevního opadu, 10.1.2009
Nádherný stroj.Pane Lukáši, vy jej sám vlastníte? Díval jsem se na stránky Agroservisu a ta cena je taky přijatelná - oproti na stejném principu fungujícím drtiči DH10 od Rojka za který chtějí 80tis.
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 8.1.2009
Abych se přiznal, spotřebu jsem zatím neměl potřebu řešit.Vím jen že se mi povedlo za den v lese vyjet tak něco mezi 10-12l nafty a to jsem se moc neflákal. Zimní starty jsou u mne v pohodě, parkuji stroj ve vytápěné garáži, ale myslím že by chytnul... celý příspěvek >
husqvarna 353 vs stihl 260, 6.1.2009
Měl jsem obě výše uvedené pily a vidím že problémy s udržením volnoběhu u MS 260 mělo už více lidí - já také. S touto pilou jsem pracoval 2 roky, pak jsem ji prodal. Jinak nebylo nic podstatného co bych ji vytknul - snad jen poněkud "měkké"... celý příspěvek >
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 6.1.2009
Pro R.B.: Jasně, musím být pořádně oblečen, ale kolikrát se člověk i pěkně zapotí i při -15st když mi klády při jízdě zmizí pod mezí a já jdu skoro i s traktorem za nima.Jo všechno má svoje.Zdravím J.H.
Motorová pila do 8 000,-, 4.1.2009
první 2 jmenované určitě ano, tu třetí bych já osobně nebral vůbec - je technicky velice zastaralá. Já sám jsem si Stihl MS211 koupil jako doplněk k mým 2 profi Husqvarnám (těžím profesionálně) a myslím si že za ty peníze je to výborná... celý příspěvek >
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 2.1.2009 Obsahuje fotku
Když nám tak pěkně umrzlo, byl jsem dnes trochu zařádit v lese. Místama žádná sranda, cesta jen 150cm, dolů k potoku sráz 15-20m. Tahám najednou tak 1.30 kubíku.
tz 4k 14, 1.1.2009 Obsahuje fotku
A co zkusit štěpkovač od Bystroňě Pirana - píšou o něm že je na výkon traktoru od 10kW. Anebo ten samý typ štěpkovače (na principu ostrého šneku) vyrábí strojírna JBL Licibořice (odkaz sem dávat nebudu, stejně by ho smazali) Tenhle štěpkovač tam... celý příspěvek >
Logosol Stihl 660, 24.12.2008 Obsahuje fotku
Pila i s kolejemi je dost těžká - cca 400kg - takže mobilní použití přímo v místě těžby asi nepřipadá v úvahu - toto je ohromná výhoda Logosolu.Pilové pásy nabízí na internetu spousta firem já kupuji 4metrový svařený pás za cca 500Kč. Jinak v... celý příspěvek >
Logosol Stihl 660, 23.12.2008 Obsahuje fotku
Já řežu na tomto:
Husqvarna 575, 19.11.2008
Přeji dobrý den, HQ575 používám již druhým rokem a zatím jsem spokojen.Na manipulaci je to jistě dobrá volba.Jako její mínus bych viděl především její velkou hmotnost, ale to mně zase tak nevadí protože na běžné těžební práce používám HQ357. Možná... celý příspěvek >
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 9.11.2008 Obsahuje fotku
Přeji heký den, malotraktor MKS FS254mám cca 2 měsíce a zatím jsem na 100% spokojen.Používám ho převážně v těžbě dřeva (probírky) a k dopravě palivového dřeva.Zatím má natočeno jen 70mth, tak se uvidí dál. Je úžasné co dokáže všechno vyjet -... celý příspěvek >
Čínský traktor, 29.10.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem ho nakonec koupil (254-ku). Mám s ním natočeno cca 60mth a první dojmy jsou dobré.Jen si člověk musí uvědomit že je to malotraktor a ne velký traktor - v porovnání s mojí předcházející Z5011. Ale v mnoha případech ho překonal - dostanu se s... celý příspěvek >
pila husgvarna 395, 19.10.2008
Není to náhodou našimi rómskými spoluobčany prodávaná "zaručeně originální Husqvarna 395"???
Čínský traktor, 16.8.2008
Hledám někoho, kdo má zkušenoti s výše uvedeným malotraktorem MKS FS254, konkrétně při přibližování dřeva v probírkách. Nyní používám Zetora 5011 s navijákem Uniforest 35E. Vím že je to slabší než 5011, ale má to náhon 4x4 a cena se zdá být... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika