Příspěvky uživatele - 86.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr řetězové pily, 20.12.2009
Jak jste přišel na to že Hecht je německá značka? Možná pro německou firmu, ale vyrobená v Číně. 
Dolmar PS 500 vs. Castor CP 522, 12.12.2009
Drupol Kostelec nad Labem
Čínský traktor, 18.11.2009
Naviják je originál Uniforest 35E. Používal jsem ho ještě než jsem koupil FS-254 na Zetoru 5011 a dosud bez závažné poruchy, pominu li několikrát přetržené lano a dvakrát ruplý 3/4" řetěz náhonu (to se ale stalo ještě se Zetorem, který má... celý příspěvek >
Repasovaný japonec nebo nový číňan, 10.11.2009
Přeji dobrý den, já osobně jsem majitelem čínského stroje (Mahindra 254) a po roce docela těžkého provozu převážně v lese s navijákem, při sekání trávy mulčovačem a bubnovou sekačkou i při práci se šnekovým drtičem větví jsem spokojen.
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 15.7.2009
Moje řeč, MF-70 je opravdu skoro nesmrtelný stroj i při minimální údržbě. Koupil jsem ji jako 15- letou (v roce 2002) a každoročně s ní nasekám cca 10ha.Jediné co jsem udělal je výměna gufer na klice, jinak naprosto nic. Mám k ní obě dvě dostupné... celý příspěvek >
Krovinorezy Castor, 17.5.2009
Křovinořez Castor 45D jsem měl od roku 2002 do minulého týdne letošního roku kdy jsem jej prodal a koupil opět nový typ 45DP. Za celou tu dobu 7 let jsem neměl jediný problém s tímto strojem, kromě toho že když jsem prchal po pasece před rojem... celý příspěvek >
Stihl 181 C, 29.3.2009
Carving lišta má velmi malý radius vrcholu, používají ji hlavně řezbáři
Husgvarna 235e nebo Partner 422?, 19.3.2009
Radek má s tím Partnerem pravdu. Bohužel ale dnes i Husqvarna se s kvalitou dostává kamsi do... Já sám zatím používám 2 profi Husqvarny, ale až je příští rok budu prodávat (budou mít odpracovány 3 roky) a rozhodovat se co... celý příspěvek >
Podélný řez el. pilou ES2135A, 13.3.2009
Nazdar Jendo! Zajíjalo by mne, kolik PHM si klůtne ta MS660 na pořezání takového jistě bezmála půlkubíkového bukového drobečka? Zdraví Jarda.  
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 8.3.2009
Něco jsem našel na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=vVI9PzRZpH4
Smart holder, 24.2.2009 Obsahuje fotku
Objevil jsem něco podobného jako Profiholder (Smart holder) u německé firmy Grube
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 9.2.2009 Obsahuje fotku
Přeji dobrý den, toto téma jsme zde již řešili v tomto vláknu. Já jsem zde uváděl svoje zkušenosti s malotraktorem čínské výroby Mahindra MKS FS-254.Myslím si že by to i proVás mohla být dobrá volba, jen se bohužel nevejdeme do ceny 100000Kč. Ale... celý příspěvek >
Dolmar PS 5000 nebo Husqvarna 372XP, 25.1.2009
Já jsem Dolmar PS-5000DH měl cca 1 rok a asi jsem natrefil na špatný kus. To by možná tak nevadilo v případě dostupnosti kvalitního servisu. Pila se mi i při použití kvalitní pohonné směsi přidřela, bylo to sice uznáno jako vada v... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 23.1.2009 Obsahuje fotku
Pokud se nemýlím, tak STIHL má způsob aktivace brzdy řetězu pravou rukou použitý na pile MS 361C-BQ. Brzda se tam aktivuje uvolněním pojistky plynové páčky - o mnoho praktičtěji než u HQ.Zdravím J.H.
Stihl ms 211 , 16.1.2009
MS211 pro Vámi zamýšlené použití určitě velmi dobrá volba. Já sám jsem si tuto pilku koupil jako doplněk mého strojového parku profi HQ -(357+575) na občasné použití okolo domu a můžu Vám tvrdit, že jsem nadmíru spokojen. Donedávna jsem si myslel, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika