Příspěvky uživatele - 86.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyžínače a křovinořezy Stiga, 7.1.2008
Můj názor je, že pro Stigu se křovinořezy a mot. pily vyrábí v itálii tam, kde se vyrábí Alpina a Castor. Já sám vlastním křovinořez Castor 45D již 6 let a jsem spokojen. Když se podívám na Stigu např. u f. Kobras a na Castor u f. Drupol, tak se mi... celý příspěvek >
kupa novej pily, 3.1.2008
Přeji dobrý den. Ono to není jenom o pile, je to hlavně o praktických zkušenostech-kácení, odvětvování a manipulace stromů o vámi uvedených rozměrech není ve všech případech až tak bezproblémová věc. I na kácení stromů do průměru 15 cm je dobré... celý příspěvek >
Zenoah Komatsu nebo Homelite, 24.12.2007
Homelite v žádném případě nebrat - už to není stará osvědčená pila z USA , ale po propojení s firmou Ryobi je vyráběna ve Francii v mizerné kvalitě. Komatsu-Zenoah z praxe neznám, ale po prostudování informací na Internetu se jeví jako solidní. Já... celý příspěvek >
lehká pila, 1.12.2007
Dobrý den, co takhle STIHL MS192C-E? Píšou o ní že váží jen 3,3 kg (bez PHM a řez. soupravy). Sice se mi zdá použitá konstrukce s ležatým válcem v dnešní době kdy se ve velké většině používá válec stojatý poněkud zastaralá ale třeba se mýlím - ta... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika