Příspěvky uživatele - 29.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toro DH210, 18.5.2009
Pánové na to bacha, traktůrky TORO vyrábí Karsit Dvůr KRÁLOVÉ nad Labem, jsou navrženy i vyráběny tady v česku pro firmu Toro.
Ibea 4727 SP nebo Weibang WB 506 SB?, 17.5.2009
No, používám model 50026 H a ten je primárně konstruován jako 2v1-na sběr a mulčování, trávu ale můžu vyhazovat na plochu, když dám pod zadní víko kousek dřeva, abych jej nadzvihl. Myslím že 4727 je zkonstruovaná stejně, ale kvality této sekačky... celý příspěvek >
Motor BaS před zahřátím kouří, 14.5.2009
To je dosti divný, protože INTEC Edge by měl vydržet hoooodně dlouho bez nějaké známky opotřebení. Má tlakové mazání a litinovou vložku válce, tak se tomu docela divím. zkusil bych vyměnit svíčku, filtr vzduchu a benzín.
Husqvarna R 52 S, 14.5.2009
Jo, Tomáši, máte pravdu, úroveň hluku Honda GCV vs. Briggs se nedá srovnat. Já si před měsícem a půl koupil Ibea 50026 H s Hondou GCV 135. Jsem byl neuvěřitelně zaskočenej, jak ta Honda běží tiše, fakt super. Ale tím nechci nic namítat proti... celý příspěvek >
Vari, 14.5.2009
Ano, je to známá menší závada motorů Honda GCV 135-160-190. Mě ten olej trošku prosakuje u mé GCV 135E taky.
Výber kosačky s pojazdom a bočným vyhadzovaním, 14.5.2009
No, z těchto jmenovaných bych si nevybral ani jednu, kvalitou je na tom nejlépe AL-KO. Jinak sekačky MTD nestojí opravdu vůbec za nic. Kdybych si měl vybrat opravdovou kvalitu, vzal bych některou z belgických modelů sekaček značky Weibang, mám na ně... celý příspěvek >
Rychlost pojezdu, 13.5.2009
Je to jedno jestli koupíte Turbo 53 S s motorem Honda GCV 160 E nebo Turbo 53 S BW s Briggsem 675 series. Oba motory a oba modely sekaček jsou naprosto v pohodě.
Alko - Snapper, 12.5.2009
IBEA je zatím opravdu nejlepší značkou sekaček, s jakou jsem kdy vůbec pracoval, ty slova o pěchování koše tuhle sekačku opravdu vystihují. Používám model 50026 H s Hondou GCV 135E a ani mokrá přerostlá tráva není problém, sekačka plní koš jako ďábel... celý příspěvek >
Výběr sekačky - motory, 11.5.2009
DOV je vlastně jen vylepšením rozvodu OHV, nic tak převratnýho tam zase není. Ale DOV by měl vydržet hodně přes 2000 mth, má už litinovou vložku válce jako INTECy. Jinak Quantum řady 60 se dnes jmenuje 675 series.
Dakr FD-3, 11.5.2009
Letos přibyla do nabídky Dakru kárka se sedačkou HV 220 pro připojení k FD3. Tahání vozíku by neměl být problém vzhledem k tomu, že stroj má masivní hydro převodovku K62.
Startování sekačky MEGA 5220 s teplým motorem?, 10.5.2009
Co to je za nesmysl, že sytič aktivuje dekompresor? Dekmprese je aktivována u výfukového ventilu při každém startu, ať je motor teplý nebo studený. Pokud nejde motor natočit teplý bez sytiče, je to závadou v bohatosti směsi a klidně i důvodem k... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 7.5.2009
No nevím, kde pán v druhém příspěvku vzal, že Honda GCV 135 stojí 6500 Kč, to je ale pěkný nesmysl. Tenhle motor stojí přes 8300 Kč, není zrovna nejlevnější.
Travní traktor Ibea VAA15C4H, 5.5.2009
Travní sekačky Ibea vznikají v Itálii ve mestečku Tradate na severních hranicích. Ibea vyrábí i některé ridery s předním sečením, traktorky a ridery se sečením mezi nápravami jim však kompletuje věhlasný italský výrobce GGP. Před měsícem jsem si... celý příspěvek >
Jakou koupit rotecni benzinouvou sekacku s cenou okolo 10tis?, 30.4.2009
Nechci dělat žádné firmě reklamu, ale opravdu dobré sekačky jsou: Stiga Turbo 47S, motor Honda GCV 135 za 11990 Kč Mountfield 4820 PD, motor Briggs 500 Series za 11959 Kč (při použití vkladky) Ibea 4727, motor Briggs 625 Series za 11490 Kč Raser... celý příspěvek >
Aký menší ale kvalitný záhradný traktor?, 30.4.2009
Stiga Estate Royal BaS nabízí všechno co vyžadujete. Motor Intek AVS 17,5 HP s tlakovým mazáním, záběr sečení 102 cm, elektromagnetická spojka sečení, hydropřevodovka K46 (ta by měla stačit na teěch 20 arů). To vše v elegantním kabátku za 84 tisíc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika