Příspěvky uživatele - 37.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 17.1.2007
Kopulace je skutečně základ.Odvíjí se z ní další způsoby roubování.Nejen jabloní.Např. roubování do boku .,angrešt, rybíz.
Stromková růže: sázení a zazimování, 4.1.2007
Vážení přátelé,nekupujte co je drahé.Ono je to relativní.Chudáci zahradníci,tedy někteří ,se hrbí nad rostlinstvem atd.Já již po léta žádné stromkové růže nekupuji.Pěstuji si je sám.Na podzim si vykopu jednotlivé pruty šípků na poli,v lese atd.Jsou... celý příspěvek >
Dutina v jabloni ve které se drží voda, 2.1.2007 Obsahuje fotku
Dutinu vylijte betonem.To je daleko nejlepší. Zpevní to i celou dutinu stromu. Z.D
Ovocné stromy ze semen, 2.1.2007
Přátelé ,stromy vypěstované z pecek , semen mohou dát i kvalitnější plody.Já pěstuji nádherné broskve a nektarinky  z pecek ,které najdu na ulici. Je to nesmírně dobrodružné co vyroste.U jabloní se posune nástup plodnosti,kdo má dost času může... celý příspěvek >
Roubování, 2.1.2007 Obsahuje fotku
Začátečník i nezačátečník použije  téměř s80% úspěchem roubování  za kůru.Nemohu namalovat. Pokusím se popsat. Používá se při  vzestupu mízy na podnoži.Když jde odloupnout  kůra .Od místa kde budeme na  podnoži roubovat se... celý příspěvek >
koupila jsem dnes meruňku ,ale .., 23.12.2006
K mé zprávě o rubování   meruněk připojuji email.zdendukat@volny.cz
koupila jsem dnes meruňku ,ale .., 23.12.2006
Vážení přátelé ,roubuji  a očkuji téměř vše.Proto jsem se pokoušel o roubování meruňky.Kdysi jsem slyšel ,že material na roubování se má brát ze starých stromů m.Prověřených časem .Apoplexie .Veškeré způsoby roubování mne zklamaly. Jedině... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika