Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník řešetlákový, 3.12.2009
Překopírujte si to do tohoto překladače a věřím, že tomu budete rozumět. VašekB http://translate.google.cz/#
Kiwi, 15.11.2009
ACTINIDIA ARGUTA je druh kiwi a ty se potom dělí dál na odrudy tak jako je to to třebas u jabloní. Tedy letáček nám neřekl vůbec nic důležitého. Dobře že máte samce, budete mít plody mnohem vyrovnanější a větší. Některé odrudy nejdou bez něho vůbec... celý příspěvek >
Kiwi, 14.11.2009
Samozřejmě ořezat ještě letos, rostliny nehojí rány a při jarním řezu moc roní mízu. Potom jde zase řezat až v květnu a červnu po odkvětu a to je zároveň nejvhodnější doba pro řízkování. Plody na fotce vypadají moc pěkně, nevíte o jakou odrudu se... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 3.11.2009
Pane, takovéhle rady mám nejraději,, / ano ještě jsem při vař. něco přidal, ale to si zatím nechám pro sebe/."  Možná jste neměl psát raději nic. VašekB.
Réva ze semene, 29.10.2009
Pokud je víno chutné, možná se s vámi podělí vosy a ptáci a tak jen doufejte, že na Vás něco zbyde. Taková je moje zkušenost. VašekB.
Podtlak po dokvašení, 18.10.2009
Já bych to viděl asi takto, kvas dokvasil a to bylo ještě teplo, teď sud hodně vychladnul a tím se udělal podtlak. Věřím, že lehkým násilím otevřít určitě půjde, jen se toho nesmíte bát. VašekB.
Kiwi, 17.10.2009
Někdy záleží na sadbě a potom na podmínkách. Je to ale dost podivné, když píšete že jste se o rostliny starala. Zkuste vzít rýč a kousek od rostliny odrýt zem zda alespoň udělala pěkný kořenový systém. Kořeny jsou poměrně tenké, na povrchu a moc... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 13.10.2009
Pročetl jste kde co a to jste tedy na moc dobré rady nedal. Tak jak jste to uděl bych nikdy nepostupoval, Udělám zákvas z ušlechtilých kvasinek, když už ho mám 4 litrovou lahev natrhám ovoce, podrtím a přidám zakvas do sudu. Na sud zasadně... celý příspěvek >
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 4.10.2009
A co zimní jablka také jabloně vykopáte když dnes nejdou jíst? Co takhle plody uložit a jíst je až do vánoc. Dnes je venku spousta ovoce a tak si na kiwi počkejte. VašekB
Nekvasí mě jeřábové víno?, 18.9.2009
Dělám víno z černého jeřabu Aronie a plody nejprve lehounce povařim s vodou, potom rozmačkám a vychladlé dám do demižonu. Zákvas z ušlechtilých kvasinek který jsem si udělal tři dny předem a samozřejmě viditelně kvasící přileji do demižonu.... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 6.9.2009
A tady se někdo probudil. Je to už hodně dlouho co jsem chodil do školy a ani to tolik neprožívám. Když se dívají kantoři na mé příspěvky asi jim dělám ostudu, ale není mi jasné, proč je náš jazyk tak zbytečně složitý. VašekB.
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 29.8.2009
I Kolomikty mají hodně odrud, je u nás hodně i takových bezejmených. Zatím jsem jedl asi z pěti odrud a všechny byly velice chutné. Samozřejmě se kiwi musí jíst až když už je uplně zralé, jinak je chuť špatná. Kolomikty mají nevýhodu v opadávání... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 29.8.2009
Třikrát destilované v palirně, to jsem tedy netušil, že by to někde takto dělali. A kolik má ředěná a neředěná pálenka procent? To snad museli zkoušet maximální výtěžnost a destilát chytali příliš dlouho, ale nechám to na radu nějakého profesionála.... celý příspěvek >
Kde koupit čmeláky na opylení, 22.8.2009
Problém s plodností bych spíše přisoudil Pilatce než opylení. Dokud jsem nezačnul slivoně po odkvětu stříkat, tak jsem také skoro žádné plody neměl. VašekB.
Velký propad švestek, 19.8.2009
Plody padají, protože jsou červavé. U nás v okolí zámku Sychrov je letos velká úroda švestek, stromy se snat rozlámou. VašekB.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika