Příspěvky uživatele - 175.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sousedka klepna, 2.6.2009
Tak jsem se ještě jednou podívala na úvodní příspěvek. Nikde se tam neříká, že je sousedka stará a opuštěná. Měli jsme sousedku, mladou, měla rodinu - to jest manžela a dceru na základní škole, a když jsme vyšli s návštěvou na dvorek, vyšla i ona a... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 2.6.2009
Asi vám připadá dlouhý předchozí příspěvek nadsazený. Ano, možná trochu je, ale je moc pravdivý. Nevím, jestli je sousedka sama, nebo je prostě jen zvědavá jak opice, ale přijde mi nejúčinější se sousedky zeptat přímo, jestli něco nepotřebuje, jestli... celý příspěvek >
Jedovaté pokojové rostiny, 18.5.2009
Samozřejmě, že se dá dítěti ledacos vysvětlit, ale to také záleží na jeho věku. Ročnímu dítěti asi nic neříká slovo jedovatý a tak, takže je lépe ty rostliny postavit mimo dosah. A jistě všichni známe tu tendenci, zakázané se musí vyzkoušet, proč to... celý příspěvek >
Bílá neznámá, 18.5.2009 Obsahuje fotku
Já nevím, jak se to jmenuje, ale žlutě to kvete a velice to láká hmyz. mě to jeden rok vyrostlo, druhý vykvetlo. takže se to chovalo jako dvouletka.
Stevia rebaudiana (cukerná), 16.5.2009
Známá má stevii a shání se po nějakých receptech nebo návodech na používání. prosím, nevíte někdo, kde se něco takového najde? Děkuji Olina
Ozdobný keř - krásná neznámá, 16.5.2009 Obsahuje fotku
Na procházce jsem objevila tuhle rostlinu, bohužel už je dost odkvetlá. Ale snad to nebude v jejím určení moc vadit. Kdo mi poradí, co to je a kde se dá případně sehnat? Děkuji předem. Olina
Jsou to Ladoňky?, 1.4.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu, rostou a schopně se mi množí na zahradě tyto květinky. Jsou převážně modré, ale také bílé a růžové. Myslela jsem, že to jsou ladoňky, ale pak jsem našla pod tím názvem úplně jiné květiny. Můžete mi poradit? díky, Olina
Ostružiníky beztrnné, 30.3.2009
Plně s vámi souhlasím. Čím je plod větší a vypěstovanější, tím je chuť mdlejší. A to u skoro každého drobného ovoce. To je i má zkušenost. Nejhůř dopadly v našem rodinném hodnocení malinoostružiny.
Kdopak zna?, 28.3.2009
To vzadu vpravo asi ano, ale to vpředu vlevo myslím hyacint není. Tam mi přijde, že jsou dvě rostlinky. Jedna bych řekla, že je tulipán, ta zadnější, mohutnější.
rododendron, 16.3.2009
Prima a hlavně nezapomeňte dát fotku, až vám obrazí a pak, až začne zase kvést. Budem na ně čekat. přeji hodně úspěchů. Olina
kroucená vrba - řez, 15.3.2009
Myslím, že se nemusíte bát ořezat vrbu. Nechte jí něco málo živých větví, aby táhly mízu a ty suché bez milosti ořežte. Uvidíte,,jak se vám odvděčí, po zmlazení bud jak nová.
rododendron, 11.3.2009
Měla by to zařídit ta rašelina ke kořenům a hnojivo. A opravdu bohatě prolít vodou, to můžete i v zimě když nemrzne.
rododendron, 11.3.2009 Obsahuje fotku
Já se také připojuji k tomu, co psali rádcové přede mnou. Hlavně zamezte tomu močení psů a pak, pokud máte možnost, hodně prolít. Jednak se trochu ta moč vyplaví a také mnohé rododendrony zacházejí na nedostatek vláhy. Toho řezu se nebojte. Zkuste... celý příspěvek >
Identifikace tří keřů, 8.3.2009
Všechny tři keře jsou moc hezké. Jsou k dostání v zahradnictví, nebo je to rarita? A ještě prosím znalce - nejsou jedovaté? Díky
Ozdobný keř, 1.3.2009
Děkuji, za odpověď. Já tomu totiž říkám kdoulička a nevěděla jsem, jestli je to dobře.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika