Příspěvky uživatele - 136.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kotlovitá koruna u třešní, 12.5.2008
Při česání třešní se žebřík opře o větve, pokládá se aby směřoval doprostřed stromu.To proto, že při pádu se doporučuje roztáhnout ruce, nohy a doufat.Při pádu do kotlovité koruny proletíte poměrně velkou vzdálenost¨.Zdraví Pepík
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 12.5.2008
Letos mám broskve zasaženy kadeřavostí hodně, Stříkal jsem jako předtím.V zimě sulka, na jaře 3x, kuprikol a novozir. Nemáte někdo zkušenosti, jestli se výskyt kadeřavosti nezvyšuje s tím, že máte v okolí neošetřovanou broskev, prolezlou... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 9.5.2008
Proti kadeřavosti jsem stříkal 3x, zdá se mi, že tlak choroby je letos velký.Objevuje se mi na listech více než se mi líbí.Plzeňský kraj.Jak jste na tom jinde?Pepík
dotaz na vinnou revu, 9.5.2008
Podívejte se jestli nemáte na letorostech černé ťopky, jizvičky.Také jsem si myslel, že mi réva vadne, listy byly zkroucené právě jako když vadnou.Nové letorosty neduživé.Zaléval jsem a nic platné.Byla to černá skvrnitost,(postřik Dithane).Foto této... celý příspěvek >
Vitis vinifera - réva vinná, 9.5.2008
Vsadil jsem několik sazenic odrůdy kodrjanka u severní zdi, slunce po 16.00.Za rok, možná dva, uvidím.
pestovani revy na balkone, 7.5.2008
Někde je zde zmínka o starém keři révy, jehož ramena jsou dlouhá v desítkách metrů.Pepík
Co teď s kadeřavostí?, 7.5.2008
kadeřavost se pozná podle zduřelého listu.Puchýře mají většinou barvu do červena.Jestli se jenom kroutí listy na špici letorostu, může to být i mšice.Snad se jí říká mšice hnízdotvorná???.Napadení mšicí může být velmi silné.Je doprovázeno proudy... celý příspěvek >
očka na spodní straně, 7.5.2008
Když ohnu tažeň,část oček je na straně k zemi.Vyrostou z nich slabší výhony, do vodorovné polohy, pak se snaží růst vzhůru.Je obtížné je prostrkat do drátů nosné konstrukce.Obvykle se vlastní vahou vylomí.Co s nimi děláte?Díky za rady.Pepík
vrúbľovanie, 6.5.2008
Jsem na tom přesně naopak.Třešeň je už skoro odkvetlá, na roubech ani lísteček.Zdraví Pepík
Zahrada je hra, 5.5.2008
K té poznámce o zastříhávání letorostů za každým plodem (Zyjan).Někde jsem četl příspěvek ing.Kratochvíla z Plzeňska, který se zabývá řadu let pěstováním révy v oblastech pro vinařství nevhodných.Jestli dobře vzpomínám, snad až po odtržení 8.listu... celý příspěvek >
Co je meloun?, 25.4.2008
Někdo uvedl že ovoce roste jako trvalka.Cibule je zelenina, protože není trvalka.Cibule zimní, které rostou cibulky v patrech na listech je trvalka a tudíž ovoce?Ale na tlačence s octem chutnají téměř stejně!!!.Problém s ovocem a zeleninou bych... celý příspěvek >
Ostružina jaká je to odrůda, 25.4.2008
Zahradní ostružinu, snad to byla thornfree, mám.Loni na podzim jsem ji musel přesadit.tak nevím jestli pustí výhony.Plodů měla hodně, ale tak 2 cm v průměru.Možná sem tam i 2,2cm.Jestli se Vám podaří vypěstovat bobule 4-5cm, dejte vědět.Zdraví Pepík
Hnojůvka z kopřiv, 24.4.2008
Možná by šlo kvasit i jiné rostliny, jako lebedu atd.,ale pouze mladou.To z důvodu zavlečení semen na záhon.Jestli Vám zahrada sousedí s kukuřičným polem, pak po dávce průmyslových hnojiv naroste lebeda do 2m a je zbarvena téměř do modra.Asi je to... celý příspěvek >
Stanoviště meruňky, 22.4.2008
Včera jsem cvrnknul do větvičky a všechny zahnědlé kvety zase opadly.A to jsem meruňku zasadil hned mezi dvě zdi, pravda v bramborářské oblasti.Jestli bude někdy příště, tak ji sadím tak aby byla stíněnná od jihu a na průvan, aby kvetla co... celý příspěvek >
Rybíz - přesazení, 21.4.2008
Je již v této době možné počítat s výskytem mšic??Na několika keřích se mi objevují výše uvedené červené puchýře.S lupou jsem to ještě nezkoumal.Děkuji.Pepík
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika