Příspěvky uživatele - 136.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
různá velikost bobulí, 21.7.2008
Na odrůdě Vostorg mám na hroznech v současnosti některé bobule v průměru přes 1cm, pak část polovičních a další okolo 1mm.Proč je tato nevyrovnanost?Co dělám špatně?.Díky.Pepík.
draslík, 21.7.2008
Díky za rady.Pepík
draslík, 14.7.2008
Jak se pozná nedostatek draslíku na "první pohled".Jak a v jaké formě ho révě dávat?Děkuji za rady.Pepík
Poškození listů, 14.7.2008
Jak dlouhá je OL u Sanmite?Některé stolní odrůdy už uzrávají koncem srpna, nebo už se nechají jíst.(Vostorg). Pepík
Hnědé skvrny na listech révy, 8.7.2008
V nějakém předešlém příspěvku o chorobách révy byla jako možnost uvedena aplikace postřiku proti plevelům v obilí, a to i ve vzdálenosti až desítek metrů.Mám podobné skvrny, řekl bych po postřiku obilí cca 50m vzdáleného¨,na přelomu... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na listech révy, 4.7.2008
U fotografií chorob na tomto odkazu jsou záložky popis a ochrana.Ať klikám jako divý, nedaří se mi nic otevřít.Jak jste na tom Vy?Děkuji.Pepík
Divné třešně, 3.7.2008
Pro 180.22.Píšete, že jste se setkala občas s divnou vůní v malinách.Existuje brouk lidově zvaný prskavec.Když ho vyrušíte a vystřelí vůni, plody se fakt nedají jíst.Jestli žije i na třešni nevím.Pepík
ostříhání listů, 2.7.2008
Zrátu listů se snažím kompenzovat tím, že nad hrozny nechávám růst zálistky.Pepík
ostříhání listů, 1.7.2008
Když jsem před pár lety zasadil pár keřů, tak samozřejmě hustě, tažně se mi překrývají.Abych při dozrávání dopřál hroznům trochu slunce ostříhám listy v okolí hroznů.Dělám chybu??Děkuji za rady.Pepík
žlutý javor, 1.7.2008
Měl by existovat keřový javor podobný červenému japonskému, ale se žlutými listy.Máte někdo zkušenost?Děkuji.Pepík.
Žloutnou mi listy co to je?, 1.7.2008
Zežloutla mi polovina listů mladé višně Favorit.Nikdy jsem ji nemulčoval.Tento rok se to stalo poprvé.Zdraví Pepík
hnojení broskvoní, 25.6.2008
Není možno místo složitého počítání nalít 3-4x za rok do děr okolo stromku kvašený slepičinec a kopřivy? Pepík
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 23.6.2008
K poznámce, že 30st.C je pro houbu konec.Bylo by to krásné, ale i když bude týden přes 30st.,určitě někde přežije.Vzhledem k omezení listové plochy bude vhodné zredukovat počet plodů (jestli nějaké zbyly),provést několikrát postřik hnojivem na list,... celý příspěvek >
žlutý okraj listu, 23.6.2008
N a okurkách žloutnou okraje listů.Udělá se tak 3-5 mm žlutý lem okolo celého listu.Okraj pak usychá.Nevíte co to je?Mám to na rostlinách sazených venku, v okolí jsem to viděl i ve sklenících.Děkuji.Pepík
Jedná se také o vlnovníka nebo roztoče? Jak na něj jednou provždy?, 19.6.2008
Výhony mladých sazenic mi asi napadl vlnovník.Malé, pokroucené lístečky.Nemám v okolí žádnou speciální prodejnu, sehnal jsem pouze Omite 30.Účinná látka, propargit, je stejná jako u Omite 570.Mohu to teď stříknout abych výhony nepopálil?Mohu to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika