Příspěvky uživatele - Rozinka

Vánoční kaktus, 29.1.2017 Obsahuje fotku
Letos mi opět kvetly už v listopadu.R
Orchidej - co s ní?, 29.1.2017
Opravdu to zakoření a vyroste nová orchidej?
Begonie, 27.1.2017 Obsahuje fotku
Udělaly mi obrovskou radost. I ulomené čízky z května po zakořenění vykvetly. Rozinka
Begonie, 2.12.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den paní Marcelo tak ty moje ulomené stonky begonek přece jen zakořenily a stihly i kvést, Přikládám foto a kvetoucí až příště jak je dám do počítače. Zdraví Rozinka
Amarylis už kvete, 9.1.2016 Obsahuje fotku
Loňské amarylky marketu byly opět jiné barvy než jsem si vybrala ale červený mi udělal dvojnásobnou radost, protože měl dva stvoly květů a při druhém menším jich bylo pět.
Období řízkování růží, 2.1.2016
Dobrý den paní Lído, děkuji za radu s pěstováním růží. Doufám, že mi přežijí ve sklepě a pak následně do podzimu. Kýbl, v kterém rostou je 10-ti litrový tak mají místa dost na růst. Jinak vám přejí hodně pěstitelských úspěchů v roce 2016. Ať nám... celý příspěvek >
Období řízkování růží, 27.12.2015 Obsahuje fotku
Chtěla bych se podělit o zkušenost se zakořeněním popínavky, V druhé polovině září se mi při velkém větru zlomila popínavka.Bylo mi líto silných řízků a tak jsem je zapichla do kýblu s hlínou na záhonu kde pak na ně hodně pršelo a ony se stihly do... celý příspěvek >
Nevěsta se ženichem, 25.10.2015 Obsahuje fotku
Letos jsem se konečně dočkala této kvetoucí nádhery. Snad přežijí přezimování. R
Dřevitá pivoňka, 9.5.2015
Od loňska mám větev pivoňky zahrnutou hlínou a čekám až bude mít hodně kořenů. Prosím o radu kdy se má pivoňka přesadit jestli teď na konci jara nebo mám počkat až na podzim? Rozinka
Pokojový ibišek, 25.10.2014 Obsahuje fotku
Celé léto jsem měla ibišky na plném slunci. V polovině září jsem je přemístila na verandu kde mi postupně dokvétají, aniž by jim opadaly nasazené pupeny a po odkvětu putují do sklepa. Dříve jsem je nechávala venku až do prvního ochlazení ale pak se... celý příspěvek >
Campanula, 28.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer paní Marie tak už mi vykvetl i ženich. Nevěstám se daří mnohem lépe. Mám jich letos v sedmi květináčích tak je předpoklad, že mi přes zimu něco přežije ale ženich je jen jeden. Snad nebude moc tuhá zima. Mohl by být ještě říjen hezký bez... celý příspěvek >
Campanula, 23.8.2014 Obsahuje fotku
Zdravím paní Marie, tak už mám rozkvetlou nevěstu. Ženicha jsem sehnala před měsícem ale zatím se ještě nerozkvetl. Snad to do konce září stihne no a v zima rozhodne o přežití. R
Gloxinie, 10.7.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem se dočkala rozkvetení fialově-bílé gloxinky z větvičky. Začaly mi hnědnout pupeny ale pak jsem omezila zálivku a pomohlo to. Taky asi nechce přemokření jak fialka. Ty červené mám z prodejní výstavy, měly být každá jiná barva a tak platí, že... celý příspěvek >
Vistárie, 26.4.2014 Obsahuje fotku
Vloni mi poprvé kvetla jen s jedním květem a po důkladném ořezu v srpnu se mi letos bohatě odměnila. Přilkádám foto.R
Množení muškátů, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Při řízkování mušktů jsem zkoušela jen tak zasadit i listy a k mému údivu tyto listy také obrazily kořínky tak jsem je nasadila spolu s novými sazeničkami. Bude to asi dlouho trvat než z listu naroste kvetoucí sazenička muškátu. Zkoušeli jste to už... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika