Roubovaný meloun



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 3.125 (?) 
1.5.2009 16:01

Já si koupil letos roubovanou sazenici melounu Citrullus lanatus Crisby F1.Sazenice je opravdu obrovska a mohutna se silnym stonkem a mnoha zacinajicimi vyhony.Jsem zvedavej kolik bude mit plodu, ale v porovnani se sazenicemi roubovanymi doma je to fakt obr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 144.60 (?), 6.5.2009 10:12

Dobrý den, letos jsem napoprvé roubovala melouny a okurky.Okurky krásně rostou, melouny nerostou a nebo uschly.Nevím jestli melouny nepotřebujou něco jiného než okurky.Poradí mi někdo? Předem děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.188 (?), 16.5.2009 12:48

Zdravím-už máte melouny venku na záhonu? letos jsem první dávku nasadila před asi 14 dny a na to byl jeden den hodně studený-všechny zmrzly:((tak byla druhá várka a nějak se mi letos nelíbí mám ještě za oknem další a čekám až přestanou deště.Jak se Vám letos daří?min.rok to bylo jako plevel-co roste obrovskou rychlostí (a to jsem je pěstovala poprvé) a letos nic moc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 42.4 (?), 16.5.2009 14:01

Přestože rajské a cukety mám vysazeny venku, melounům a paprikám jsem dosud tento "komfort" nedopřála. Pokud svítí sluníčko nebo je venku slušná teplota, vynáším je a k večeru je vracím dovnitř do teplíčka. Mně se celkově letos nějak "zarazila" klíčivost téměř u všeho, krom cuket a paprik. Včera mi začal růst první patizon-asi po měsíci-když jsem už vůbec nepočítala, že by k tomu mohlo dojít. Tak proto ještě ponechám krabičky kelímky a uvidím, co opožděně vyrazí. Loni bylo dříve tepleji a taky teploty tak "neskákaly", ale mám zkušenost, že většinou to pak příroda dožene-dělám si poznámky, co kdy kvetlo, klíčilo, rostlo apod. a i o denních teplotách v min. letech mám taky přehled. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.250 (?), 16.5.2009 22:48

Já každý rok hodím suchá nenaklíčená semena přímo ven pod fólii a to kolem 25.4. Zatím pěkně rostou chráním je jen proti slimákům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.125 (?), 17.5.2009 10:56

Ja jsem nasadil roubovany meloun vcera ven na zahon, mam pod nim cernou netk. text. a na noc ho prykryvam bilou netkanou text. tak snad bude rust. Druhou sazenici nasadim behem 14 dni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 234.252 (?), 17.3.2010 11:24

Mohl by jste popsat jak je roubujete?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika