Jaké tyčky k rajčatům?



terezec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 38.5 (?)
24.5.2013 18:31

Tak pokud myslíte pána se spirálama k rajčatům, tak se jmenuje pan Burda a když si dáte do nejmenovaného vyhledávače "spirály k rajčatům", je to hned druhý odkaz.

Já jsem se spirálama od něj moc spokojená, kupovala jsem dvoumetrové, průměr 10 mm. Klidně můžete vzít i vyšší. Já bydlím v oblasti, kde by mi ta vrchní rajřata už neuzrála, proto rostliny uštipuju po nějakém sedmém vijanu, takže mi tato délka stačí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
                     
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 24.5.2013 18:49

a kde se ty bambusové dají koupit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4503) - 38.136 (?), 24.5.2013 18:58

Bambus mají v zahrádkářských krámech všude.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 24.5.2013 19:23

aha, tak toho sem si nikdy nevšimla, asi proto, že sem to nepotřebovala, nebo spíš sem neměla tuchu, že něco takové je.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 25.5.2013 21:57

bambusovky už sou doma, díky za tip!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.128 (?), 24.5.2013 17:05
Zdravim.muzete me pls dat kontakt ci adresu na toho borca..mam podobny problem a potrebuji 100kc..dekuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
terezec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 38.5 (?), 24.5.2013 18:31

Tak pokud myslíte pána se spirálama k rajčatům, tak se jmenuje pan Burda a když si dáte do nejmenovaného vyhledávače "spirály k rajčatům", je to hned druhý odkaz.

Já jsem se spirálama od něj moc spokojená, kupovala jsem dvoumetrové, průměr 10 mm. Klidně můžete vzít i vyšší. Já bydlím v oblasti, kde by mi ta vrchní rajřata už neuzrála, proto rostliny uštipuju po nějakém sedmém vijanu, takže mi tato délka stačí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.160 (?), 24.5.2013 19:19

Zdravím. Za domem v lese mám elekrické vedení. Pod ním roste agátí. Ob rok je porost kácen a nové výhony mají cca 3m a jsou rovné. Dřevo agátu je velmi tvrdé a trvanlivé. používám tyče jako opěru snad ke všemu. Je to zadarmo a zásoba nevyčerptelná. Vím, že takové podmínky nemá každý, ale jako inspirace možná dobrý.          Lukáš 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.51 (?), 25.5.2013 10:07

Jedna připomínka, ať je to bambus, dřevěný kolík, nebo roxor. Je nutné počítat s délkou, která skončí v zemi. A teď to důležité i nadzemní část by měla být vyšší než je pěstitel. Oči máme opravdu jen jedny. Pokud není zbytí tak na konec nabodnu nějaký kus polystyrénu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika