Příspěvky uživatele - terezec

Už vám leze podzimní česnek?, 1.4.2017
Díky! Roztrhávat nebudu, nechám to tak, jak je.
Už vám leze podzimní česnek?, 31.3.2017
Na podzim mi zůstalo v zemi pár nesklizených česneků a už mají cca osmicentimetrové natě. Myslíte, že z toho něco bude nebo je mám zlikvidovat?
Žluté skvrny na rajčatech, 12.8.2016
Není to náhodou odrůda Toro? Ostatní odrůdy mi zrajou pěkně, ale Toro vypadá přesně jako na vaší fotce.
Rajčata 2016, 1.8.2016
Dobrý den, pane Vimone, moc děkuji za odpověď. Hnojím zhruba stejně často, ale Kristalonem plod a květ a rajčata nemám ani zdaleka tak krásná jako Vy.
Rajčata 2016, 25.7.2016
Pane Vimone, jak často a čím hnojíte? Rajčata máte nádherné!
Rajčata 2016, 2.7.2016
A já vás chválím úplně všechny! Děkuji, že sem dáváte fota svých zahrádkářských úspěchů, moc ráda se sem chodím kochat. Tenhle web mi hodněkrát pomohl vždy, když jsem si nevěděla rady a vlastně i díky vám také pěstuji rajčata. Zkoušela jsem i... celý příspěvek >
Plody cukiny, 25.6.2016
Bydlím na Vysočině, nadmořská výška 540m a cukety pěstuji naprosto bez problémů.
Divoká rajčata - naivní dotaz?, 16.6.2016
Je pozdě, nechte to na příští rok.
Něco mi likviduje okurky, 16.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte, co mi mohlo zlikvidovat okurky? Stonek se začne v jednom místě ztenčovat a rostlina nakonec uhyne. Už jsem takto přišla o čtyři rostliny. Ve stejné době jsem sázela cukety, ty žádný problém nemají. Děkuji
Poškozené stromy, 28.1.2016
Dobrý den, děkuji za reakci. Můžete mi prosím napsat jakým balzámem-název? A co je to št. vosk? Co znamená ta zkratka? Oni jsou prostě destruktoři. Okusují boudy. Na zimu měli na vchodech bud dvířka, aby jim tam nefoukalo-všechny je okousali... celý příspěvek >
Poškozené stromy, 27.1.2016
Dobrý den, psi mi oloupali kůru na několika mladých stromcích až do výše jednoho metru. Můžete mi poradit, čím mám stromy ošetřit? Mají šanci přežít? Mc děkuji za radu, Tereza
Rajčata pro sezónu 2015, 12.5.2015
Vždy vysazuju až po zmrzlých, ale letos jsem to porušila a vysadila o víkendu, tak uvidíme, jak to dopadne. Včera soused, který bydlí cca 700m od nás, škrábal auto od jinovatky. Já jsem u nás nic nezaznamenala, vstávám o dost později než on .... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 17.9.2014 Obsahuje fotku
Tak já hlásím, že už před cca týdnem jsem zlikvidovala několik rostlin s plísní. Ostatní se překvapivě drží, i když dva dny v kuse pršelo. Čekala jsem, že jakmile budou rostliny napadeny, bude brzy konec a toto mě překvapilo. Největší držáci jsou... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 2.9.2014
Můžete mi vysvětlit, jak je to tedy s plísní? Myslím tím její přenos. Mám se mračit na souseda, který má 50metrů od mých rajčat totálně hnědé bramborové pole? Nikdy jsem brambory nepěstovala-to se dá jíst, i když jsou napadeny plísní?
Sklizeň 2014, 1.9.2014
Odrůdu bohužel neznám, máma mi ho každý rok bere od pěstitele z Valašska. Ale zkusím zjistit. Jinak opravdu mohu doporučit uchovávání česneku takto hlavama nahoru, já je ještě svazuju tak po pěti kusek jakoby do kytky. Poslední loňský jsem použila v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika