Příspěvky uživatele - rudolfhary

Odrůda jahod, 3.4.2014
Nepěstoval někdo stáleplodící odrudu Anabel? Můžete napsat prosím jaká je na jídlo a další postřehy Děkuji
Zničený skleník, 18.3.2014
Já zase každou desku oblepil a přilepil širokou průhlednou páskou, tak uvidíme, taky každou chvílku hledám desky po zahradě. Zatím jsem je vždy našel a nastrkal nazpět. Uvidíme, jestli pomůže ta páska...
Melounoviště 2013, 21.7.2013
Děkuji p.  Mirku, opravdu tam ta sviluška byla, hned jsem to postříkal a snad to buden OK. Ještě jednou děkuji.
Melounoviště 2013, 20.7.2013 Obsahuje fotku
A dá se to nějak jinak poznat, třeba podle stopky a nebo třeba podle toho, že meloun už neroste? Mám melouny Lajko II F1 a pěstuju je první rok. Mám 4 rostliny pěstované ve skleníku, které jsem sám poprvé rouboval a měl jsem 100% úspěšnost. Na těchto... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 19.7.2013
Prosím poraďte, jak bezpečně zjistit že je vodní meloun zralej a může se utrhnout. Kolik asi tak dní po odkvětu by to mohlo být? Děkuji
Roubování melounů a okurek 2012, 8.3.2013
Zkoušel prosím vás někdo roubovat i okurky nakládačky?
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 14.2.2013
Já letos dám zase osvědčené české odrůdy které nám chutnaly a to Idyll, sláva poríní, Start F1, POLLICINO F1, Bejbíno F1,Green zebra, S. Marzáno 3 na kečup, rané Stupické. Letos poprvé vyzkouším novou odrudu od Sema Strillo F1, uvídíme jak bude... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 12.2.2013
U AEV-VS máte další podnože pro okurky a melouny a spousty dalších semínek, které nikde jinde asi nekoupíte.
Roubování okurek na tykev, 12.2.2013
Vám se Mirku osvědčila nejlépe na okurkách jaká metoda roubování a na jaké podnože roubujete?
Roubování okurek na tykev, 12.2.2013
Co trošku oživit toto vlákno? Letos plánuju poprvé vyzkoušet roubování hadovek na podnože tykve. Mám nakoupeny semena tykví fíkolisté a Sprinter F1 a k tomu červené kolíčky od sema. Poradí někdo prosím nejlepší postup roubování. Jaké odrůdy jsou... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 5.2.2013
Já teda používám seříznuté krabičky od mléka a to jak na výšku tak na stojato a nemůžu si to vynachválit.
Nedozrálé papriky, 11.10.2012
Jaké máte zkušenosti s nedozrálými paprikami? Musel jsem je otrhat, protože mrazíky už řádí, ale jsou ještě zelené. Poraďte co s nimi, aby třeba dozrály. Máte nějaké nápady?
Vydatné deště, 15.6.2012
Taaak a ode dneška má být krásně teplo, to nám to poroste a už na to čekají ti hladoví škůdci :-(
Proděravělé listy paprik na záhonu, 13.6.2012
Jsou to plzáci, papriky jim dost chutnají. Chce to Vanish, ale né ten na prádlo!!!
Pěstování paprik, 1.6.2012
Dobrý den máte hezký papriky, ale myslím že je máte vysázené moc hustě. Papriky se docela rozrostou.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika