Slivovice vs. calvados



Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.181 (?)
4.3.2017 17:47
CALVADOS versus JABLKOVICA. Včera sme s kamarátom "riešili" fľašu originál francúzskeho kalvadosu z Normandie. Etiketa je na foto 1, kalvados samotný na foto 2. Chceli sme ho porovnať najmä s našou jablkovicou, ktorú nechávame dozrieť v dubovom súdku najmenej pol roka. Kamarát síce tvrdí že "sme lepší než frantíci", ale ja rešpektujúc realitu pokorne sklápam uši a priznávam že na toho originál "kalviho" predsa len nemáme. Farebne takmer áno (na foto 3 je naša jablkovica, v strede "natural", po stranách stočená po 6 mesiacoh zo súdka), ale chuťovo zatiaľ nie. Ten kalvados je mimoriadne jemný a tú arómu jablka tam cítiť úplne jednoznačne. IH



Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23   
         
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 235.80 (?), 21.5.2016 8:51

Doslova umělecké fotky!

Lehce surrealistický dojem wink (jako "rozteklé hodiny" od Salvadora Dalího).

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 113.117 (?), 21.5.2016 9:24

...a čo ešte po vypití zopár "panákov", až to by bol surrealizmus.  A ráno potom tvrdá realita...smiley     IH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 246.135 (?), 21.5.2016 13:24

slusal uz niekto barikovat so zelenym cajom?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.162 (?), 10.7.2016 12:59
Ako som už písal, jablkovicu vylepšujeme pobytom v drevenom súdku. Na 1. fotke je 10-litrový vypaľovaný dubový súdok, s tým už máme veľmi dobré skúsenosti. Na 2.fotke je 20-litrový súdok z morušového dreva. Ten je teraz prvý krát naplnený jablkovicou. O pár mesiacov Vám poreferujem výsledok. IH


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.181 (?), 4.3.2017 17:47
CALVADOS versus JABLKOVICA. Včera sme s kamarátom "riešili" fľašu originál francúzskeho kalvadosu z Normandie. Etiketa je na foto 1, kalvados samotný na foto 2. Chceli sme ho porovnať najmä s našou jablkovicou, ktorú nechávame dozrieť v dubovom súdku najmenej pol roka. Kamarát síce tvrdí že "sme lepší než frantíci", ale ja rešpektujúc realitu pokorne sklápam uši a priznávam že na toho originál "kalviho" predsa len nemáme. Farebne takmer áno (na foto 3 je naša jablkovica, v strede "natural", po stranách stočená po 6 mesiacoh zo súdka), ale chuťovo zatiaľ nie. Ten kalvados je mimoriadne jemný a tú arómu jablka tam cítiť úplne jednoznačne. IH



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 4.3.2017 18:07

Já jsem letos vyrobil "domácí calvados" pomocí třísek koňakového dubu. Chuť se mi líbí, originál francouze k porovnání nemám. Bohužel po naředění na 40% se mi destilát zakalil. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.181 (?), 4.3.2017 18:17
Ešte doplním - tú jablkovicu robíme 52%-nú. Francúzsky kalvados bol 40%-ný. Máme teraz 52%-nú jablkovicu v 20 litrovom súdku z morušového dreva (ten nie je zdnuká vypaľovaný ako dubové súdky), na tú som fakt zvedavý. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 187.216 (?), 4.3.2017 18:38

Copak o to, zakalený se vyčistí, sedimentací nebo filtrací. Spíš mne zajímá pravý důvod toho naředění, osobně mi na 40 přijde na domácé pálenku už zbytečně moc.

Pokud ředím, používám jemě perlivou vodu. Se zakalením nebývá problem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 7.3.2017 22:46

Spíš mne zajímá pravý důvod toho naředění, osobně mi na 40 přijde na domácé pálenku už zbytečně moc.

Pokoušel jsem se co nejvíc napodobit pravý francouzský Calvados, včetně koncentrace lihu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
siemens - (43) - 46.90 (?), 7.3.2017 22:07

Ivan Hlavaty, ked spravne chapem tak davate do sudka 52%. Na aku liehovitost Vam klesne pobytom v sudku a aky mate ubytok objemu?mam na mysli tu tzv. Anjelsku dan. Dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika