Příspěvky uživatele - 234.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnůj, 19.3.2020
Ano, ja davam mastalny hnoj do sklenika koncom novembra, zarylujem a v zime nahadzem sneh, podla potreby aj polievam, aby sa hnoj rozkladal v mokrom prostredi, v suchom je ako keby zakonzervovany
Aké kríkové alebo stromkové drobné ovocie na tienisté miesto?, 18.2.2020
Cervene ribezle, egrese
Žluté jablko, 2.7.2018
Gold Bohemia - žltá mutácia odrody Bohemia. Jablká sú to pekné, veľké aj chutné. Na fotkách je viacročný zákrpok Gold Bohemie na podpníku M9 s jeho úrodou - stav na začiatku júla. IH
Staré jabloně - zničená kůra, o co jde?, 27.1.2018 Obsahuje fotku
216.36: Drevokazný hmyz napáda prednostne stromy ktoré sú poškodené, choré alebo jednoducho staré. Túto jabloň Ste orezali dobre, ale na Vašej fotke vidno v pozadí torzá starých stromov, ktoré už melú z posledného. Tie môžu byť rezervoárom... celý příspěvek >
Sladké alebo kyslé?, 27.1.2018 Obsahuje fotku
E.T.: Fuji má 10-11 rokov, je na MM106. Topaz má 5-6 rokov a je na A2, rozbieha sa do rodivosti (foto). Super úrodu mala najmä Florina a Heliodor. Celkove bola úroda jedna z najlepších za dlhé roky, aj čo do množstva, aj kvalitou. U nás v apríli a... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 7.8.2017
V zime vymrznuté 2 stromy hurmikaki (tomely) som nevykopal, len som kmene radikálne orezal (z jedného zostal 40cm- ový pahýľ kmienika...). Tak ako sa dalo čakať, vyrašili nové výhonky zdola, resp.z nižších partií (foto). Vo veľkom počte a rastú... celý příspěvek >
Protirakovinové jablko, 7.8.2017
K slovnej formulácii "protirakovinové jablko": Jesť ovocie a zeleninu je nepochybne zdraviu prospešné, jablká obzvlášť. Je to moje najobľúbenejšie ovocie - na pestovanie i na jedenie. K tej poľskej odrode Millenium Gold (synonymá Early Freegold, J... celý příspěvek >
Jahody - plíseň, mráz anebo Květopas?, 15.5.2017
Je to mrazové poškodenie (foto 1). IH
Nenáročné jabloně, 17.3.2017
"...schválně plody Muškátové r. zvážím, protože těm 85g se mi nechce věřit...". Mne sa ten údaj o hmotnosti z pomológie zdá tiež prinajmenšom zvláštny (foto 1). Schválne som zobral z pivnice jeden z tých väčších Jonagoredov (foto 2) a odvážil som... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 25.2.2017 Obsahuje fotku
227.141: Ono to nie je tak, že Rubinola a štíhle vreteno nejdú dokopy. V diskusii to bolo myslené v tom zmysle, že pri bujnejšom raste Rubinoly a jej tendencii plodiť na dlhšom dreve to štíhle vreteno nemusí byť až také štíhle... Ale ak tam máte... celý příspěvek >
Stanley - nejde dužnina od pecky, 30.8.2016
Táto odroda nešla u mňa od kôstky ani v jednom roku a silne trpela moniliózou plodov.Môj sused mumifikované plody na stromoch nemá takže tými mumifikovanými plodmi to nebude.    Jano
Bílá meruňka Šalach Ananasnyj, 30.8.2016
Pán Jirko, môžete porovnať chuť tejto odrody s Bergevalom?    Jano
Obaleč švestkový - 1. generace, 25.7.2016
Také mám takto starý stromek Gabrovské. Loni 3 plody, letos bohatě kvetla, ale nezůstalo nic. Ostatní slivoně mám docela obsypané. Možná bude citlivější na mráz? Z meruněk mi omrzly skoro všechny odrůdy. Skôr bude ku Gabrovskej treba prisadiť... celý příspěvek >
Malvazinka, 25.7.2016
Před dozráním jsou kyselé a jak dojdou optimální chuti, hodně jich spadne. Navíc plodnost Malvazinky nepatří k nejvyšším. Miloš to presne vystihol, úplne s ním súhlasím.    Jano
Záměna postřiku, 23.7.2016
Nuž, efekt na mandelinky bude perfektný, neprežije ani jedna... Ale vážne: ja by som tie zemiaky nejedol. Medzinárodná agentúra pre výskum rakoviny (IARC) ktorá je súčasťou Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), zaradila glyfosát -účinnú látku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika