Příspěvky uživatele - 235.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice vs. calvados, 21.5.2016
Doslova umělecké fotky! Lehce surrealistický dojem  (jako "rozteklé hodiny" od Salvadora Dalího). Josef.
Jarne mraziky 2016, 21.5.2016
Pěkné! Josef.
Nejpozdnější třešeň - Ladeho pozdní - zralost začátek září, 21.5.2016
Dvě třešně na pravém spodku prvního obrázku už jsou ozobané? Josef.
Meduňka, 21.5.2016
Ale být Amálií, stejně bych tuhle svou meduňku sestřihnul u země a počkal, jaké nové výhonky narostou. Josef.
Stromek, 21.5.2016
Ano, přesný název je bobkovišeň  Josef.
Vana jako záhon, 21.5.2016
Jestli vana odtok má (klasika - litinová), pak na dno postačí drenáž; pokud odtok nemá (ještě "klasičtější - pozink, ale to si nejsem jist, zda má či nemá), pak ano, provrtat a na dno dát drenáž. Asi ani Váš aktivní krtek do vany nevyleze, takže... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 21.5.2016
Za pár týdnů to vyřeší sama příroda: "červi" se nažerou, spustí na zem, zakuklí a máte pro letošek pokoj. Dalším řešením je onen "nicneřešící" postřik. Při použití systemických přípravků pronikne účinná látka do rostliny a je rozvedena do celé... celý příspěvek >
Rez orecha po vysadbe, 21.5.2016
Řekl bych, že máte docela dobrou představu, jak na to a chcete upřesnit detaily. 1. Boční obrost bych během roku 1-2 krát zakrátil, pak odstranil (rána bude větší, raději bych ji zamázl voskem či balzámem). 2. Pokud je životaschopný... celý příspěvek >
Královna plodů - znáte?, 21.5.2016
Tropické ovoce jde dosti "mimo mne". Tak jsem si jen tipl, co mi to tak trochu vzdáleně připomíná, co by se z toho ještě mohlo vyvinout. Ale po Vaší další nápovědě jsem si to již vyhledal. Je to ona tajemná rostlina, o níž se tu již před časem... celý příspěvek >
Vhodná podnož pro vysokokmen, 30.10.2015
Mně vyhovují pro všechny tvary v zatravněném sadu moje vlastní semenáče z jader. Vysévám cca 500 - 1000 jader v předjaří, nejsilnější na podzim přesadím na místo. 2. rok v létě očkuji žádanou odrůdu nebo 3. rok na jaře roubuji. 4. nebo 5.rok... celý příspěvek >
Sněžná fréza, 12.11.2012
Zdravím Vás, předem uvádím že 20 let prodáváme a servisujeme sněhové frézy v Krkonoších. Z vašeho výběru můžu doporučit CubCcadet, klidně i tu 524 možná lépe 526. Super výbava a dobré funkce. Uvedený Wolf je pouze předražená varianta MTD ME 76 určená... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika