Jak vyrobit mandlovou "slivovici"?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 223.242 (?) 
4.12.2018 8:32

Nejjednodužší je použít potravinářskou příchuť "hořká mandle" v přiměřeném množství. Nejlevnější je použít slupky z jader mandlí, které v tomto předvánočním období mnoho žen pečících cukroví vyhazuje. Nejrozumnější je použít celé jádra mandlí či jiného příbuzného peckového ovoce (meruňky, broskve, švestky, ryngle a višně). Je potřeba ochutnávat vstupní suroviny a podle potřeby doladit poměr (každé jádra jsou jinak aromatická a obsahují jiný poměr mezi amygdalínem, vanilínem a ostatními aromatickými glykosidy). Obecně není potřeba průtahová destilace, ale společné zrání potřebnou dobu v demižónku či soudku. V demižónku (oproti soudku) se doporučuje přidat i vanilkový lusk.

SfK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
Jiří II - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (598) - 120.64 (?), 4.12.2018 10:11

"Nevi nekdo jak vyrobit mandlovou "slivovici" co pridat treba do jablkovice aby chutnala po mandlích? Diky!"

Normálně bych se tomu jen zasmál, protože ten dotaz je v podstatě stejný, jako kdybych se ptal: "A co mám přidat do jablkovice, aby chutnala po hruškách?" smiley

Jenže, slivovici s příchutí a se slabým aroma po mandlích jsem měl možnost ochutnat, tak se tomu nesměju. Pocházela prý z břeclavska. Nebyla sice špatná, přesto mě ta mandlová příchuť ve slivovici připadla nevhodná - jako že do slivovice nepatří. A protože ta slivovice byla naprosto čirá, usuzuji, že mandle prodělaly destilaci, tzn. že byly již v kvasu nebo v lutru, případně se mohlo jednat o průtahový destilát.

Doporučil bych raději výrobky Aromky Brno a připravit z jablkovice domácí mandlový likér nebo přímo zakoupení mandlového likéru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 195.41 (?), 4.12.2018 10:31

Možná jsem to blbě napsal, ale fakt nejsem idiot :-) Prostě kupuju od jednoho člověka "mandlovici", která mě fakt chutná a rád bych se pokusil ji nějak vyrobit sám, tak jsem chtěl poprosit o radu jestli tady někdo neví jak, nic víc nic míň...:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 148.6 (?), 4.12.2018 12:58

Jedná se o Hustopečskou mandlovici a je výtečná. A je to pálenka, nikoli likér.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 4.12.2018 13:58

Můj názor je, nikomu jej nenutím, že po madlích by měl chutnat vánočka nebo marcipán. Slivovice po švestkách. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 4.12.2018 17:09

Ještě bych k výčtu přidal amareto. Pálenky nejsou můj šálek čaje, ale občas dám do pálenice pár jablek nebo švestek a osobně si nedovedu představit, co do pálenky přidat, aby to "bylo lepší". Ty jabka z toho furt lezou i když do toho dám kaštan a mažu si s tím koleno. Jaká asi vznikne mesaliance, když se do toho přidá nějaké mandlové aroma, fuj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 18.46 (?), 4.12.2018 19:53

Úplný souhlas s PP.

Na takové výroby se používá neutrální čistý líh.

Ono vůbec u slivovice mi přijde takový nápad dost divný.

U jablkovice, její použití jako ovocného lihu chápu. Jen je třeba ji "vyčistit" třetí destilaci, aktivním uhlím apod...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.119 (?), 4.12.2018 15:29

Pro 148.6(?) 4.12.2018 12.58

Používá se vysokoprocentní vinný destilát, s přídavkem mandlové esence (údajně vyrobené z Hustopečských mandlí) a jako sladidlo vinný mošt a voda k naředění na 38%.
Složení z malé viněty vzadu na lahvi : vinný destilát, voda, vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma. (takže ji lze zařadit mezi likéry).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 18.46 (?), 4.12.2018 16:20

"Deslik mandlovice"

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 51.152 (?), 15.12.2018 8:22

Tož synku, to máš tak. My na Moravě kvas před pápelením rozdělíme na třetiny. Jednu vypállíme pro fajnovky (a baby) bez pecek a dvě třetiny s peckama a to pak chytne tu fajnu mandlovu příchuť která ale samozřejmě ne každému šmakuje. Ale to je ta naša fajná gořalka pro chlapy, která pak voní aj po pěti rokách.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika