Kvas z jablek



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
1.9.2018 11:06

Ano, jistým předobrazem pro zhotovení byl vodní lis Lancman. Funguje mi bez problémů asi 15 let. Výtěžnost je trochu větší než 70litrový šroubový lis, co jsem měl dřív. Ono vzhledem k té centrální nádobě se do 120l koše vleze drti něco méně - přesně 7 beden po 15 kg. Nevýhodou lisu je, že musí být plný, nelze vylisovat menší množství, takže třeba pro rybíz je nepoužitelný.
   S výlisky žádná velká dřina není, výhodou je pytel vystýlající koš. Dřina je ovšem s lisem jako takovým, protože podstava, koš i víko jsou těžké. Zejména pro jednu osobu jsou manipulace a umývání náročné.

lis
lis
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 1.9.2018 11:06

Ano, jistým předobrazem pro zhotovení byl vodní lis Lancman. Funguje mi bez problémů asi 15 let. Výtěžnost je trochu větší než 70litrový šroubový lis, co jsem měl dřív. Ono vzhledem k té centrální nádobě se do 120l koše vleze drti něco méně - přesně 7 beden po 15 kg. Nevýhodou lisu je, že musí být plný, nelze vylisovat menší množství, takže třeba pro rybíz je nepoužitelný.
   S výlisky žádná velká dřina není, výhodou je pytel vystýlající koš. Dřina je ovšem s lisem jako takovým, protože podstava, koš i víko jsou těžké. Zejména pro jednu osobu jsou manipulace a umývání náročné.

lis
lis
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 134.156 (?), 2.9.2018 9:13

Dobrý den pane doktore, srdečně vás zdravím z jižní Moravy a moc děkuji za cenné rady. Jste znalý a moc ochotný. Díky a hodně zdraví a úspěchů.

Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.40 (?), 5.9.2018 19:04

Dík za psaní p.Vysloužile.
Poučil jsem se.
Ale můj problém s výlisky a manipulaci s nimi - největší dřina pro mě to neřeší.
Zkoušel jsem taky různé plátna, pytloviny, třeba i pytlíky do lisů na vosk, zkrátka vše možné. A pokud něco vydrželo, tak zas nastal jiný problém. Staly se neprůchodnými a bylo třeba je vyprat-vymáchat ve vodě. A jelikož jsem zpracovával zimní jablka a v té době už skoro mrzlo, nebylo to příjemné.
Tak jsem zůstal u klasiky. Koš lisu ve tvaru V, takže se z něho výlisky vysypaly až po povolení obručí nad vozíkem a ne v míse.
Jinak dřinu s tím lisem jako takovým bych kvůli jeho hmotnosti měl taky problém. Ale to mi nevadí, je ve stodole na stabilním místě a venku se trápím jen s košem, resp. se špachlí a mezerami mezi laťkami.
Letos po neúrodných létech a změně počasí, budu lisovat dřív, tak to monstrum pofotím. Teda pokud se k tomu přinutím, bo jsem už starý, líný a hlavně invalidní...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.40 (?), 5.9.2018 19:24

Zapomněl jsem ještě napsat, že jsem jako zdokonalení a zvýšení výlisnosti použil v koši taková falešná dna. Vypálil, nebo lépe napsáno, vytavil jsem je autogenem z nerez plechu. A díky tomu, tepelnému pnutí, se ten plech zdeformoval, vypoukl, do tvaru mírného kužele a tím se zvýšil nebo zlepšil odtok moštu z koše.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 6.9.2018 8:53

Já jsem dno i víko lisu vylepšil šprušlemi s lichoběžníkovým průřezem, čímž se plocha lisování nemálo zvětšila. 
  Vyzkoušel jsem růzmné materiály textilu, ale nakonec jsem vybral lisovací plachetky a pytel nechal ušít z nich. Drť se k té látce vůbec nechytá, šťáva lehce protéká a je neuvěřžitelně pevná. Taky není nejlevnější. Když se z pytle výlisky částečně vyberou a částečně vysypou (naráz vysypat je moc těžké), nic se nezachytí, stačí pytel propláchnout od moštu.
   I když lis funguje dobře, pošilhávám po originál Landsmanovi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 36.103 (?), 23.9.2018 0:25

Tak jsem se konečně přinutil, nebo byl přinucen, ke zpracování jádrovin.

Nebýt té obrovské nadúrody a příslibu pomoci tak bych do toho nešel a nechal to zhnít, nebo bych v obci vyvěsil plakát ať si to někdo setřepe a odveze.

*

Asi jsem to měl tak udělat. U mě ve Valašském království je na ně nějaký divný rok. Polámané stromy nadúrodou, plody vizuálně krásné, hniloba minimální, strupovitost taky - vzhledově skoro vše jako marketové ovoce.I taková Carola která u mě vždy trpěla vším možným je výstavní.

(Namnožil jsem si ji kdysi kvůli nejvyšší výlisnosti v té době mi známých odrůd).

*

Takže jsem zjistil.

Na kompostu mám obrovskou hromadu výlisků a sudy se plní velmi pomalu. Takže výlisnost oproti dobám minulým velmi mizerná. A to jsem ten sad zakládal, výběr odrůd, jen z toho důvodu.

Cukernatost moštu jen 10-12°Bx. Vzhledem k odrůdám a starým zkušenostem úplná KATASTROFA!

I chuťově mi přijde velmi kyselý a bez přicukření bych ho vůbec nezavařoval.

*

Pravdou sice je, že jsem násilně setřepával a hodně plodů ještě zůstalo na stromech a nechtěly dolů, ale nevěřím, že ještě nějakou cukernatost naberou.
*

Jinak kdo chtěl ovoce do sklepa na uskladnění už si je u mě dávno obral.

*

U švestkovin žádný problém s cukernatosti a šťavnatosti nebyl. A extrémní sucho u mě taky nebylo. Tak nevím.

*

A v příloze slíbovaná fotka lisu.

Rafael.

Lis
Lis
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika