Jablkovy kvas meranie cukru



sawe - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 50.195 (?)
25.11.2018 8:53

Znamená to teda že možu pálit, když cukroměr ukazuje 0%??

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
host - 3.220 (?), 19.2.2019 22:21

Přiznám se, že nevím, nemám praktické zkušenosti s ředěním takových kvasů. Takové ovoce jsem neměl.
Spíš s docukřováním...
Ale jak jsem psal, tak bych ředil nebo kvas držel v teple podobně jako ty medoviny a vína.

Protože pravdou je, že vlivem vysokého osmotického tlaku na kvasničné buňky - vysoké cukernatosti, se rozkváší a kvasí vše hůř a nedokonaleji.
(Třeba proto se doporučuje při výrobě vín a medovin přidávat cukr, med, na vicekrát...).

Další můj argument pro ředění je ten, že kvasinky daleko lépe pracují v tekutém, vodnatém prostředí.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.38 (?), 5.11.2019 22:05

Děkuji pane Rafaeli, že jste mně zde citoval ohledně měření neprokvašeného podílu bez vlivu alkoholu. Jste seriózní.

Václav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 109.253 (?), 6.11.2019 1:05

Reaguji na názory přispivatele El Edgar.

Stále nechápem prečo niekto používa refraktometer na meranie vykysnutého kvasu.

Protože refraktometr je na měření  neprokvasených zbytkú v kvasu praktičtější. 

Jak ponorný hustoměr, tak refraktometr nejsou určeny pro měření hustot roztoků obsahujících líh, oba jsou vlivem obsženého lihu nepřesné.

Pro ponorný hustoměr je zapotřebí zvláštní nádobky, připravit si přefiltrovaný měřený roztok, změřit teplotu roztoku a provést přepočet odečtené hodnoty na aktuální hodnotu teploty roztoku. A provésti korekci vlivu přítomnosti alkoholu na hustotu roztoku.

Při měření refraktoměrem stačí dvě kapky čistého měřeného roztoku, korekci na aktuální teplotu provádí refraktometr automaticky pomocí bimetalu,. Vliv přítonosti alkoholu v roztoku lze rychle korigovat výpočtem, zadáním počáteční hustotoy v °Bx a naměřenou hustotou vykvaseného roztoku v °Bx do výpočetní tabulky k tomu určené.

Uvedu můj příklad. 

Kvas z medu měl refraktometrickým čtením počáteční hustotu 22°Bx a po vykvasení 8,1°Bx.

Počáteční ° Brix (refraktometr) 22
Aktuální ° Brix (refraktometr) 8,1
Počáteční gravitace      1.0928
Aktuální gravitace (SG) 0,9954
Aktuální gravitace (° Brix hustoměr) - 1,2
Pravda ° Brix           2,8
Zbytkový cukr (g / l)  27
Aktuální alkohol (% v / v) 11,7

Z výše uvedeného výpočtu je zřejmé, že v roztoku zůstalo 2,7% neprokvaseného zbytku, což odpovídá necukerným látkám.

Pro kontrolu jsem si udělal praktickou zkoušku na zjištění neprokvasených látek v roztoku tak, že z přesně odměřeného 1 L roztoku jsem odpařil veškerý alkohol a následně vzorek doplnil vodou opět do 1L. Vzorek bez alkoholu měl hustotu 3°Bx, což je skoro stejná hodnota jako zjištěná teoretickým výpočtem.

Závěrem mohu uvésti, že je měření refraktometem velmi pohodlné, rychlé a po korekci dosti přesné

Václav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
sawe - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 50.195 (?), 24.11.2018 11:37

Dnes sem měřil cukr v jablkovém kvasu a ukázalo mi to 0% je to možné?  Kvas mam cca 5-6 týdnú, při 18°C, ale zajímavé je že deka je úplně na hoře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 254.139 (?), 24.11.2018 12:01

meral ste cim? refraktometer alebo cukromer? ak cukromerom, tak tm moze byt ze ukazuje nulu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
sawe - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 50.195 (?), 24.11.2018 13:01

co je to tm? Měřil jsem cukroměrem, 

Može to ukazovat 0%? To znamená že možu pálit i když je deka na vrchu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 235.1 (?), 24.11.2018 17:33

tm=to, myslím, že to bol len preklep

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
sawe - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 50.195 (?), 25.11.2018 8:53

Znamená to teda že možu pálit, když cukroměr ukazuje 0%??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 141.107 (?), 25.11.2018 9:17
Ano. Hodnota na cukromeru nemusí být až nula dejme tomu 2 - 0. Ikdyz vždycky nějaký cukr zbývá. Navíc kvas z jablek je mnohem nestabilnější než slivove. Po skončení lihoveho kvašení často de do octového kvašení. Ochutnat, koláč neboli asi u vás deka nevadí. Měl ste docela velkou teplotu tak to šlo docela rychle. Pokud máte dostatečnou lihovitost tak to chvilu podrží. Jinak jestli máte tak všechno nebo větší část - nekecat a nestát 😋 a objednávat pálenici. __ Příště lepší v trochu nižší teplotě aspoň na dokvas, víc se pak vyluhují aromatické látky, pokud je jich teda z jablek záhodno 😉. Jinak sliva je sliva, to poznáte. __ zdaretz K.z B.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
sawe - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 50.195 (?), 25.11.2018 10:26

to ale není mošt, sú to rozmixované jablka na řepáku, byly na kašu rozmixované

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika