Domácí ořechovice



host - 209.51 (?)
8.6.2011 7:36

Vy máte někde ořechy?? Já žiju v domnění, že všechny pomrzly. U nás tedy ořechovice nebude.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 79.139 (?), 21.10.2009 9:19

Když počkáte další 2 - 3 měsíce (pakliže ji nevypijete hned) tak barva likéru sama přejde ze zelené do hnědé. Já "ořechovku" dokončuji (finalisuji, filtruji a přidávám cukr) až před vánocemi. Do té doby jednotlivé "výluhy" skladuji odděleně (lze zalévat až 2x obyčejnou vodkou po první přípravě, s odstupem cca 1 měsíce).

Tonda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 74.104 (?), 26.11.2009 11:30
Zákal se dělá díky medu. Stačí to nechat sednout kal a pakopatrně stáhnout nebo slít to ostatní. Jura
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 32.2 (?), 28.11.2009 18:31

Přátelé, rád bych se s vámi podělil o své zkušenosti s výrobou ořechovky. Nejdříve jsem zkoušel recept podobný tomu, který je uveden výše - koření, citronová a pomerančová kůra. Nakonec jsem se dostal k tomuto receptu:

15 ořechů trhaných na sv. Jana(+ - týden) nakrájíme na osminky, kousek celé skořice, několik (asi 10 hřebíčků) dáme do čtyřlitrové sklenice, zalijeme 1 litrem vodky (nebo kalvádos, z toho je ořechovka lepší) a zakryté víčkem necháme na slunci stát 4-6 týdnů. Poté scedíme přes plátýnko a naředíme cukrovým sirupem (0,5 vody a 20 dkg cukru svaříme a necháme vychladnout). Pokud dělám ořechovku z vodky tak dám trochu míň vody aby byla silnější- je lepší. Je skvělá už po stočení, ale opravdu bomba to je po půl roce odležení (čím déle, tím je lepší). Zjistil jsem, že při tomhle receptu se zachová chuť ořechů, která odležením ještě zesílí a všechno to voňavé koření jako muškát, badián nebo citronová kůra jsou spíš na škodu a zbytečně přerazí chuť o kterou jde především. Vyzkoušejte! Zdraví Franta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 100.29 (?), 16.1.2010 0:02

Já bych se chtěl zeptat zda by někdo nebyl tak hodný a ty ořechy v receptech nezvážil. On každý ořech je jinak veliký. Já mám na zahradě Seifersdorfský a ten má v době sklizně (24.6.) už velikost kolem 5 cm v průměru a soused má ve stejnou dobu plody veliké 3 cm v průměru  - je to semenáč. Myslím, že mé nezdary - tedy pít se to dá a chutná to, ale pil jsem výrazně lepší, mohou být způsobeny právě tím dávkováním ořechů. děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.158 (?), 17.1.2010 23:40

Já si myslím, že čím víc ořechů tím líp.Já dávám do 4litrové sklenice asi 40ks ořechů různé velikosti.Tam hlavně záleží na tom aby to bylo na sluném místě a taky jaký koření tam přidáte.Já jí dělám třetí rok a je výborná a ještě dělám višňovku a ta je taky super.Ještě jsem zapoměl dodat ty ořechy rozkrájím na čtvrtky a rozpíchám je vydličkou a na 24hodin je nechám odmočit ve vodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.70 (?), 16.1.2010 18:39

Vážení, když dnes "vyťukáte" do "vyhledavače" slovo ořechovka, nebo ořechový likér, tak Vám vyjede tak kolem 20 až 40 receptů,  tak si již můžete vybrat (a ne jako před 35 lety, kdy byly k dispozici tak 2 - 3 v "kuchařkách").

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.209 (?), 7.6.2011 23:09
nemá někdo návod na extrakt na ořechovici?kdysi jsem jej pil, teda zředěný právě jablkovicicí a byl super... slova jak v reklamě na Fernet, ale lepší :-), byla to prý směs více receptů, ale slyšel jen jeden a zkoušel podle něj: ořechy 2.půlka června, jablkovice, cukr, skořice, citron, hřebíček, v teple za oknem.tedy poměry a doba fermentace už nevím (možná ještě najdu) i jestli se přidával pak cukerný roztok, ale pak už se tolik nemohlo ředit jablkovicí(ta první, ale srovnatelná s originálem),takže slabší a stejně dost míň chuti ořechovice:-(...návody na netu jsou podobné, ale bez ředění chuti-získání %alkoholu... sv.Jan se blíží, jablkovice mám lepší, tak děkuji za dobrou radu-návod M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.51 (?), 8.6.2011 7:36

Vy máte někde ořechy?? Já žiju v domnění, že všechny pomrzly. U nás tedy ořechovice nebude.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.36 (?), 10.6.2011 8:52

Na Ořechovku se zelené ořechy vždy seženou, ještě jsem nezažil rok, aby někde v okolí na ořešácích nebyly vůbec žádné ořechy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jacktenrek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (452) - 218.17 (?), 10.6.2011 11:44
no ani u nas to nebude lepší... Jinak muj recept: na 1 litr slivovice: 6-7ořechů, badyán, skořice, nove koření, kura s citronu a pomeranče, hřebíček..Loni jsem to louhoval 3 mesíce.scedil a mírne zahřál a dal 150-200 g cukru... letos dám med ;) no co budu vykladat - dlouho nevydržela...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika