Příspěvky uživatele - 199.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivátor, 18.4.2012
zajímalo by mne jestli je Hecht schopný prokypřit do hloubky cca 15cm a jaké má uváděny výstupní otáčky, ten z lidlu mám ale žel má je příliš vysoké cca 200/min a příliš lehký-je spíš na jemné prokypření do 5cm a i na větší plochu. ale do větší... celý příspěvek >
Rotavátor z Lidlu za 1690 Kč, 18.4.2012
Mám taky Florabest a jako problém vidím právě příliš vysoké otáčky.a potom nízkou hmotnost, větší průměr nožů a k tomu i výkon.Takže bych očekával ten raptor vhodnější Stál asi 1500, má i tepelnou pojistku, ale nevím jak na něj tlačit?-spíš... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 7.6.2011
nemá někdo návod na extrakt na ořechovici?kdysi jsem jej pil, teda zředěný právě jablkovicicí a byl super... slova jak v reklamě na Fernet, ale lepší :-), byla to prý směs více receptů, ale slyšel jen jeden a zkoušel podle něj: ořechy 2.půlka června,... celý příspěvek >
Kolik kg ovoce na 1l pálenky, 7.6.2011
Poprvé když jsem dělal jablkovici (jen rozdrcená jablka-bez lisování) tak jsem přidal na 250lt (cukernatost štávy cca 12% a byly na teplotě cca 15-16stC-šrotováno ze sklepa) 11kg cukru+enzymy a kvasinky, za 5týdnu cukroměr po 0 (do mínusu) v 50lt... celý příspěvek >
Postrikovac, 6.6.2011
má někdo zkušenosti s postřikovači gloria?uvádí i typ na laky... děkuji M
Postrikovac, 6.6.2011
Doporučíte postřikovač? cca 5litrů, spolehlivý, výhodou by byla možnost použití v domě-impregnace Bochemit, případně penetrace stěn (malování už neočekávám. děkuji Solo 473d už se mi zdá moc velké, ale co zvládne?a tlakuje se celá nádoba a nebo jen... celý příspěvek >
Brambory - Valfi, 2.1.2011
Ne, toto rozhodně není odrůda Valfi!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika