Domácí ořechovice



host - 218.249 (?)
19.1.2010 11:42
Dobrý den dělám ořechovku už asi 9 let a podle mojí manželky je velmi dobrá, protože když odjedu, tak mě ji vypije s kamarádkama.Můj recept, s ořechy se nepočítám, ale dám je nakrájené tak do půlky 4l.sklenice pak přidám kůru s pomeranče a citronu, ale pouze 1mm silnou ne to bílé a pořádně umýt, do toho 1 lusk vanilky 5 až 7 hřebíčků dále tak 10cm skořice a zaliju dobrým kalvádosem, který je pálený z jab. vína a nechám 1 až 2 měsíce macerovat, pak přefiltruji přes fil.papír udělám si, nebo koupím karamel a osladím a naředím.Pak v zimě při mínus 6 a víš dám do mražáku schladím a venku přefiltruji, v alkoholu se udělají krystalky toho špatného a to se přefiltruje.Věřte nevěřte tak to dělám.S pozdravem padvlk
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 49.39 (?), 10.6.2011 17:33

Třeba letos zažijete něco, co jste ještě nezažil! :-)

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 198.170 (?), 5.10.2011 21:58

Vyzkoušel jsem a musím říct že paráda a všem bych doporučil. Já dělal ze slivovice, která samotná nebyla moc k pití, ořechy trhal přesně na svatého Jana, protože tehdy mají největší sílu:-) a jediné co bych udělal příště je, že bych dal trochu míň cukru ale to je podle vkusu každého. Dosladit se může vždycky. A pitelné je to těžce: D. Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.36 (?), 6.10.2011 9:38

Dobrý den,...  co vám brání dávat cukr až do konečného produktu po zfiltrování... při maceraci namá žádný význam, naopak zalepí vám "filtr". Při konečné úpravě likéru, si mohu přidat cukr dle mé chuti a uvážení. Dávka v recepisu je jen informativní, ne všem vyhovuje!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.167 (?), 27.12.2016 14:15

9. února dám vědět. Ale ze všech receptů, co jich na internetu je, jsem dal právě na tento váš.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 218.249 (?), 19.1.2010 11:42
Dobrý den dělám ořechovku už asi 9 let a podle mojí manželky je velmi dobrá, protože když odjedu, tak mě ji vypije s kamarádkama.Můj recept, s ořechy se nepočítám, ale dám je nakrájené tak do půlky 4l.sklenice pak přidám kůru s pomeranče a citronu, ale pouze 1mm silnou ne to bílé a pořádně umýt, do toho 1 lusk vanilky 5 až 7 hřebíčků dále tak 10cm skořice a zaliju dobrým kalvádosem, který je pálený z jab. vína a nechám 1 až 2 měsíce macerovat, pak přefiltruji přes fil.papír udělám si, nebo koupím karamel a osladím a naředím.Pak v zimě při mínus 6 a víš dám do mražáku schladím a venku přefiltruji, v alkoholu se udělají krystalky toho špatného a to se přefiltruje.Věřte nevěřte tak to dělám.S pozdravem padvlk
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 19.1.2010 12:22

Velmi podobný recept (bez toho mrazení a fitrování) jsem dělával v minulém režimu jako náhražku oblíbeného, ale nedostatkového fernetu. Přidával jsem ještě kousek pelyňku, lékořice a puškvorce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.36 (?), 25.6.2011 18:54

Přeji hezký víkend, tak mám pro "letošek" naloženo... jak jste na tom vy...? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 4.48 (?), 25.6.2011 22:10

my máme na 3 stromech celkem asi 5 ořechů, takže letos je to dáno... mráz to vyřešil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.2 (?), 26.6.2011 7:16

Taky tak. Na sv. Jana jsem načesal ořechy a pak už jsem se jen držel osvědčeného receptu. Jako zajímavost uvedu, že dávám i kousek zázvoru. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lukasun - (18) - 117.16 (?), 2.2.2012 18:45

Ořechovka
1. dávka
30 ořechů – umýt, nakrájet na ½
40 dkg cukru rozvařit v 1/2l vody
3,5 dkg celé skořice - asi 8 kusů (špalíčků)
1 balíček hřebíčku
2 citrony
1 a ½ l slivovice
Sklenice musí být plná
5 týdnů se luhuje.

2. Dávka

1 a ½ l slivovice
40 dkg cukru rozvaříme v ½ l vody a znovu zalijeme pevnou slitou část (ořechy, citrón, hřebíček, skořici).
5 týdnů se luhujeme.
Po té se obě dávky slijí dohromady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika