Příspěvky uživatele - lukasun

Motorek na gril - převod, 14.6.2012
Nazdárek. Potřebuji poradit. Mám motorek ze stěračů 60 ot/min. Chtěl bych docílit 4 otáček za minutu masa na jehle. Moje představa je taková: Zadní kolečko kola na motor, talíř na jehlu. tzn. 14 a 52 zubů. K tomu ještě regulátor otáček z... celý příspěvek >
Nízké tůje, živý plot z kukuřice, 12.5.2012
U mě už kukuřice roste, dal jsem jí do třech řad. Jen doufám že mi ji nikdo nesežere, mám ji až za plotem...
Hnědé fleky na trávníku, 1.4.2012
Sněžná plíseň tam byla tu jsem vyhrabal. Pokud budu dosévat, mám tento seschlý zlikvidovat?
Hnědé fleky na trávníku, 1.4.2012 Obsahuje fotku
Ahoj, mám problém... Po vyhrabání trávníku se mi na něm objevily ošklivé hnědé skvrny. Myslel jsem si, že to bude časem OK, ale už jsou to dva týdny a hnědy skvrny se stále drží. Trávník je založený minulý rok. Se založením jsem si dal... celý příspěvek >
Staří sousedé, 2.3.2012
Dnes mi přišlo stavební povolení na naši pergolu. V něm byly zamítnuty všechy požadavky a námitky sousedů. Jsem rád, můžou se sice odvolat ke krajskému úřadu, ale myslím, že je vše ve stavebním povolení vysvětleno tak, že jsme nic... celý příspěvek >
Broskvoň 250 m n.m, 28.2.2012
Dobrý den, chci se zeptat jaký druh broskve je pro mě vhodný. Nadmořská výška 250 metrů. Jde mi o druh a aby nechyta nemoci. Dík za rady
Švestka 250 metrů n.m., 28.2.2012
Nazdárek, chci letos zasadi na pozemku nějaku švestičku. Nadmořská výška 250 m n.m. Jsem v tom nováček, tak prosím radu... Jde mi o druh švestky a na jakou stranu ji nasadit. Dík za rady
Nízké tůje, živý plot z kukuřice, 28.2.2012
Zdravím... Chci se zeptat na jedno. Minulý rok jsem zasadil thuje asi 1 m vysoké. Jelikož mám kajní parcelu, tak bude chvíli trvat než thuje vyrostou. Napadla mě jedna myšlenka, jak udělat aby ke mě někdo nekoukal. Za thuje zaseju... celý příspěvek >
Dosetí a hnojení rok starého trávníku, 28.2.2012
Zdravím všechny trávníkáře... Potřebuji radu. Loni jsme se nastěhovali to novostavby. Kolem domu rozvezli dovezenou čistou hlínu, zaseli trávu - nějaká sportovní, zátěžová, Na podzim, byly na ploše trávníku jako by zeschlá kola. Jinak byl... celý příspěvek >
Staří sousedé, 28.2.2012
Lidi jsou různí. Na stavebním už mám napsané dodatečné povolení, mělo by přijít každým dnem. Blíží se léto a čas radovánek. Už asi nebudu zdrženlivý jako dřív...
Staří sousedé, 27.2.2012
Sousedské vztahy jsou narušené od té doby co jsem dostal stavební povolení na dům. Rodiče, kteří bydlí vedle s nima mají taky docela problémy. Jen k té jejich dřevěné ohradě. Je postavená načerno, při větším větru vloni v dubnu mi poškodila... celý příspěvek >
Staří sousedé, 27.2.2012 Obsahuje fotku
V příloze je fotka pergoly. Sousedi mají ten úžaně hezký a neprůhledný plot. Mezi pergolou a plotem to je 8,85 metru
Staří sousedé, 26.2.2012
No na stavebním úřadu mi bylo řečeny, že oni budou vždy účastníci řízení. Chci si postavit vedle pergoly zděnný gril a musím mít od nich souhlas... takže gril asi nebude
Pergola - dřevo z pily nebo z dodávky, 26.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pergolu jsem si dělal sám. Dřevo nakoupené na pile. Cena dřeva byla kolem 2800 kč. Když jsem to srovnal nadř s OBI nebo jiným obchidem, cena byla velmi super. Ke dřevu je potřeba připočítat spojovací materiál, ten mě vyšel asi na 1000... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 4.2.2012 Obsahuje fotku
Zrovna jsem se připojil a procházím diskuze. Loni jsem měl 42 litrů ořechovky (z 27 l. slivovice) zbývá mi 20 l... Takže už ať je 24. červen...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika