destilační přístroj



host - 23.158 (?)
29.10.2007 0:54
Promiňte, ale proč zrovna trafoolej? Je slušně jedovatý? Předepsal to tak výrobce?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
               
host - 166.20 (?), 2.2.2007 22:56

Přidávám slíbený recept na vynikající ,,Ořechovku"

Ořechovka:   20 zelených ořechů, 1litr žitné pálenky,  20 kuliček nového koření,  15ks hřebíček,  1 kůra z citronu,  1 proutek vanilky.    Ořechy se nakrájí na kolečka, nebo jednoduše podrtit poličkou. Toto vše dát do 4litrové sklenice a nechat 4-6 týdnů stát, občas zamíchat.  Po tomto louhování scedit,  zvlášt si zvařit půl kg cukru v troše vody a po vychladnutí smíchat. nakonec přidat půl litru rumu.

Ořechy se trhají dokud nezačne tvrdnout dřevo skořápky a datumově to vychází asi tak do Svaté Anny tedy 26 července.

Druhý recept je pro ty co nemají žitnou pálenku. 4l vodky+ 2 litry rumu a půl kg cukru na 3l tohoto. Vše ostatní stejně. Snad jsem to napsal srozumitelně, opravdu to stojí za vyzkoušení.  Byl jsem odpůrcem ořechovky, ale po ochutnání tohoto receptu jsem velkým obdivovatelem. Jinak má to být i velice vhodné pokud je někomu špatně od žaludku.   VašekB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 204.110 (?), 3.2.2007 16:03
Těch 20 ořechů se nakrájí i s těmi zelenými slupkami ? Nebo se slupky oloupají ? Děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 3.2.2007 19:38
Samozřejmě s těmi zelenými šlupkami. Oni tomu dodávají takovou slabou hořkost a hlavně barvu. Ona hořká chuť je využívána skoro ve všech likérech a to pomocí bylin.    VašekB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 240.75 (?), 17.2.2007 17:08
Bohužel je to v angličtině.
Stan.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
bimberboy - (1), 19.2.2007 21:56

pro kutily

kdo rozumí polsky tak zde

a jak to udělat čistě v bytě v malém? starý tlakový hrnec 5l, vymontovat pojistnou hlavici a namontovat krátkou 8mm cu trubku, nasadit deflegmator (koupeno v Polsku 85kč skleněný), dva nerezové hrnky od vietnamců á25kč průměr 11cm na chladič (rukou lze utrhnout ucho), 2m trubky cu 8mm z obi 170kč pro chladící spirálu, nad sporákem trubku ohnout do spirály tak aby se volně vlezla do hrnku (kousek nahřát do červena a jde to hravě asi 60minut práce), do každého hrnku navrtat díry pro spirálu a pro vstup a výstup chladící vody, vložit do jednoho hrnku první polovinu spirály, pak nasadit druhý hrnek, pak si nahřát pájku na pájení okapů, spoje ošetřit kyselinou na pájení (nějaké elektro kde se prodávájí elektrosoučástky asi 35kč za lahvičku), samozřejmě spoje před pájením očistit smirkem.A chladič je hotový:-). všechny komponenty a přísun vody jsou spojené hadičkou 1,5x8mm obi 15kč/m. celkem malá domácí pálírna:bez hrnce kolem 400kč za 3 hodiny.
Pokud to chcete ve větším tak jsem viděl kolonu a chladič celý měděný, jednoduše vyrobený z cu trubek 15mm (250kč/2,5m kdekoliv v hobbymarketu) a měděných odvodových rour (pro dešťové okapy 150kč/1m)kolona byla vyplněna nerezovou drátěnkou na nádobí:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 129.18 (?), 11.8.2009 14:12
dobrý den, foto by nebylo. díky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 175.208 (?), 6.2.2007 14:11
Ahoj slopaři,ze svojí zkušenosti: měl jsm klasický jednoplášťový kotel z UH Brodu 75 l s mícháním,nebyl špatný ale při větší hustotě trnek se na zadní stěně připaloval kvas a ovlivňovalo to chuť výsledného produktu.Teď jsem pořídil dvouplášťový kotel f.Medienka sk. na 120 l kde se používá do mezipláště trafo olej.Musím konstatovat že je to VELMI POVEDENÝ STROJ.Při minimálním spálení dřeva se olej nahřeje a udržuje provozní teplotu 80 - 100 stupňů uplně v poho.Je nutný zdroj vody na chlazení ale jinak bez potřeby el.přípojky a bezhlučný.Cena je sice vyšší i s olejem asi 25 000 ale provoz uplně super.Můžu doporučit jsem absolutně spokojen.Zdraví vás borec z valašska.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 23.158 (?), 29.10.2007 0:54
Promiňte, ale proč zrovna trafoolej? Je slušně jedovatý? Předepsal to tak výrobce?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 109.199 (?), 14.11.2007 12:04

Zdravím všechny paliče, má někdo další zkušenosti s kotlem od slovenské firmy Medienka? Vážně uvažuji o jeho koupi. Rozhodování podle obrázku, ale asi není to pravé. Zajímalo by mě hlavně řemeslné provedení a spolehlivost.
Díky!  valovy@centrum.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 113.29 (?), 14.11.2007 14:26
Viděl jsem kotel medienka 120l - elektro u kamoše a dojmy jsou smíšené. Řemeslné zpracování nic moc - je to klempířská práce, vnější obal asi ze sudu... nicméně jak jsem se později dověděl to fungovalo a také obsluha je jednoduchá, zajímavé také je, že na vzestupní trubce nějaký jímač metylalkoholu, takže se už neřeší úkap. Aldo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika