Příspěvky uživatele - 204.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 3.2.2007
Těch 20 ořechů se nakrájí i s těmi zelenými slupkami ? Nebo se slupky oloupají ? Děkuji
Husqvarna, 1.2.2007
Je pravda , že HQ je dobrá . Ale potíže s reklamacemi , tam jsou taky . A někdy  dost velké . I ve značkových prodejnách .
Sekačka s pojezdem, 1.2.2007
Husqvarnu bych neradil . Je zbytečně drahá -platíte tam značku . Jsou jiné značky velice spolehlivé a mnohem levnější . Dokonce i lepší .
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 20.12.2006
Dobrý den pane J. S.  Děkuji za radu. Na bazaru.CZ jsem to nenašel. V jaké rubrice to bylo? Děkuji a mějte se fajn, pěkné svátky a nový rok 2007. F.P.
Krtek - a je to - rekapitulace, 14.12.2006
To uvidíte za chvili , jestli budete mít pokoj . Já Vám ho přeji . Krtek to je prevít , já to mám  vyzkoušené . Hodně štěstí s ním  v tomto boji .
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 30.11.2006
Nevíte prosím Vás o nějakém starším válci s pístem a s kroužky na 951? Co by se dalo ještě použít? Děkuji.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.11.2006
Dobrý den3.11.2006 tam psal nějaký pán, že měl pilu Oleo Mac 951 a že mu na ni spadl strom. Máte prosím Vás ještě tuto pilu? Sháním starší válec a píst s kroužky, co by se ještě dalo použít. Může mě někdo poradit?Děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika