Příspěvky uživatele - 9.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hliníkový žebřík, 14.3.2010
Řadu let jsem používal žebřík Krause 3x10, než mě někdo ukradl jeho poslední díl. Ten jsem jak na potvoru používal docela často jako obyčejný příložák. Profil bočnice měl 78x25 mm, příčky 30x30 mm, takže jeho tuhost při maximálním vysunutí byla... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 10.2.2010
Tak TR 5 jsem měl v nejužším výběru, výkonově vypadá dost dobře. Jsem zvědavý na zkušenosti z provozu, napište. Jen mě trochu vadilo, že prodejce údajně neměl zkušenosti s nasáváním vody z barelu (tuto možnost napájení karcher bežně uvádí v... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 10.2.2010
Spíš by mě zajímalo, jak jste spokojenej s výkonem. Já jsem to kvůli mrazům ještě nezkoušel, jen jednou jsem krátce ostříkal auto. Výkonově to bude asi (nižší) střední třída, průtok vody bych měl raději vyšší. Jinak jako plasťáky se mě zdají všecky,... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 9.2.2010
Teď mají v brněnském obi Karcher K6.91 za cca 7.100,- Kč, což je super cena. Bohužel jsem hned po vánocích za stejnou cenu koupil K 5.55 + T400. Ale ta 6.91 je výkonnější, ani by mě nevadilo, že nemá ten čistič ploch. 
Hlinikove zebriky, 3.2.2010
Alve Forte 8612 (3x12) teď mají v brněnském obi i hornabchu za cca 5.350,-, což je méně než co chtějí za Forte 3x10 (asi 5.900,-). Ale hmotnost cca 27 kg mě docela leká, to 1 člověk nepostaví.  Měl jsem 3x10 Krause, ale nejaká svině mě ze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika