Nářadí Fiskars



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 89.98 (?) 
30.3.2010 13:03, zobrazeno: 37138x

Kvaltni zbozi za dobre ceny...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 115.138 (?), 30.3.2010 21:54

Fiskars je vercajk jak má být. Sekery sem koupil už 4 a nezanevřel jsem na ně ani když jsem si jednu loni zasekl do lýtka. nedávno sem koupil zavírací pilku a nůžky na víno. Většnou to koupím spíš blbě, dycky časem zjistím že to mají v nějakým kráme o čtvrtinu levněji, nicméně vercajk je to dobrej a tváří se že nadlouho, tak těch peněz zase tak moc nelituju. Gardena se mi zda drachší, ne tak dobrá a sortimentem nepokrývá plně moje potřeby. Nicméně pokud je řeč hlavně o sekerách, kovaná klasika s kvalitním toporem má pořád něco do sebe. je pravda že u Fiskarsu se člověk nesplete. j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 30.3.2010 22:22

Tak nevím.
  Zavírací pilku Fiskars neznám. Mám za to, že Fiskars je nevyrábí, dělá jen vysouvací. 
   Jednoruční nůžky F. jsou drahé a málo kvalitní . Nevím jak na víno, ale na stříhání ovocných stromů má většina firem lepší nůžky. 
  Jinak sekyry, rýče, lopaty, vidle, hrábě, teleskopické střihače, to beru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 115.138 (?), 30.3.2010 22:41

Pane Vysloužil omluva. Ta zavírací pilka je Bahco i když v barvách fiskarsu. F jsou ty nůžky. jestli máte nějaký tipy na kvalitnější, uveďte je prosím. Cca do 1000. děkuji   j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 115.138 (?), 30.3.2010 22:45

Jinak proti těm F nůžkám v podstadě nic nemám. Nemám je sice dlouho ale střih je s nima pekně čistej, nežvýkají a zetím střihnou vlas i papír. j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 31.3.2010 7:07

Bahco i Felco vyrábnějí dobré nůžky. Já stejnak nejraději sáhnu po Wolfgartenech RS-EN za 250 Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 99.169 (?), 2.4.2010 8:57

Nůžky F mám cca 6 let, ale cca 4 roky s nimi střihám trochu nerad. První dojem vinikající, ale časem se vytvořila vůle a zvýknou střuih. Nyní používám takové zelené/značku opravdu neznám/ za zlomek ceny F a naprostá spokojenost. Dále mám vysouvací menší pilku- naprostá spokojenost a dvě štípací sekery /1,4 a 2,4 kg/ a též naprostá spokojenost.

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.44 (?), 2.4.2010 15:40

Můžu potvrdit slova Milana, sekyry a zasouvací pilka super, nůžky si po jedné sezóně vytvořily vůli mezi noži a už to není ono. Přitom nemám pocit, že bych nůžky přetěžoval.
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 2.4.2010 15:44

Ta vůle nejde seřídit? Většinou je na nůžkách šroub, a když ne tak by to mělo jít kladivem. Pokud žvýkají, tak zkazit není co ;-)   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.44 (?), 2.4.2010 16:51

Provedl jsem dle vašich instrukcí, stačilo pootočit šroub o 15° a nůžky hned stříhaly jako nové. Kdybych je ještě více přitáhnul, tak by zůstaly viset a pružinka by neměla sílu je otevřít. Díky za tip, trochu mě mrzí, že mě to samotného nenapadlo ...
Takže odvolávám co jsem napsal, vypadá to, že nůžky budou sloužit vesele dál.
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika