Kysané zelí



host - 4.7 (?)
17.12.2013 13:29

Ja mam kapustu v garazi, ktora je sucastou domu. Nikdy tam nemrzne a teplota kolise od 5-15, podla vonkajsej. Ked je vonku minus 30, tak je tam max 5 stupnov. Naozaj toto pozorujem pri velkom kolisani teploty v zime. O blaznive zmeny teplot nie je nudza. Ale je pravda, ze vodu mozno nevcucne uplne, no ona sa akoby strati a je niekde vo vnutri prstenca. Dvihnutie poklopu casto vykazuje odpor, cize voda to tesni.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 14.199 (?), 17.12.2013 6:25

To by mně tak hnulo, muset se probojovávat osmi pytlíky kamení vždy, když si jdu nabrat sklenici zelí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 17.12.2013 12:15

Nezdá se mi, že by zelák dokázal vycucnout vodu ze žlábku. Co vím, tak žlábek má stejně vysokou vnitřní i vnější stěnu (alespoň ten náš). Pokud tedy voda jen bublá a nevytéká na podlahu při přetlaku uvnitř sudu, totéž by se mělo dít v opačném případě, když je v zeláku podtlak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.149 (?), 17.12.2013 12:54

My máme zelák, který má hodně mělkou drážku a voda spíše vyschne. Ale když stojí rovně, tak trochu vody do sebe může vcucnout. Vnější okraj je výš a je mimo poklop více vody než na vnitřní straně. Po vykvašení by měl být uložen na chladném místě s pokuid možno konstantkí teplotou. Dříve se zelí nakládalo ve "štandlíkách", které byly otevřené. Zelí bylo zatíženo kamenem a přes štandlík se dávala látka (staré prostěradlo).

Dbalo se na to, aby bylo pod vodou. Povrch se sebral a čistil. Zelí vydrželo v dobrém sklepě do druhého.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 17.12.2013 13:29

Ja mam kapustu v garazi, ktora je sucastou domu. Nikdy tam nemrzne a teplota kolise od 5-15, podla vonkajsej. Ked je vonku minus 30, tak je tam max 5 stupnov. Naozaj toto pozorujem pri velkom kolisani teploty v zime. O blaznive zmeny teplot nie je nudza. Ale je pravda, ze vodu mozno nevcucne uplne, no ona sa akoby strati a je niekde vo vnutri prstenca. Dvihnutie poklopu casto vykazuje odpor, cize voda to tesni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Libor1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (173) - 206.76 (?), 17.12.2013 22:43

Mam garaz podobne a podobne mizne voda i u mna. Vypozoroval som, ze voda byva natiahnuta do vnutra medzi steny/hrdlo, po nadvihnuti dekla sa zrazu zliabok doplni. Mozno sa mylim, ale zmena atm. tlaku + teploty moze vodu pretlacat zo/do suda z hrdla.Hrdlo suda nie je moc hlboke. Treba to kontrolovat castejsie, kratkodobo nedostatok vody este nemusi vadit, ale dlhodobo je to riziko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Radomil4 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 211.128 (?), 25.12.2014 19:39
Dnes při odebírání zelí jsem musel odstranit z mléčné hladiny kousky bílé hmoty, zelí chutná normálně ne pociťují zvláštní chuť. Po odebrání vody jsem opět doléval roztokem 1 Litr vody 20 g soli.Snad již není vše ztraceno, před odebráním zelí bylo malo vody ve žlábku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 17.12.2013 14:38

pro velké zeláky jsou lepší ty PETky...

Kamení se dává jen do toho nejnižšího, co se má dostat pod hladinu láku.

S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.253 (?), 31.12.2013 14:00

pro inspiraci jsem nafotil jak máme kámen uložený my, z kvádru jsem ubrousil rohy, aby vešel do sudu a pak zářezy a prsty, aby šel lépe uchopit v úzké štěrbině mezi kamenem a soudkem, pod kámen dávám destičky, aby tlak byl všude a zelí nelezlo kolem kamene... každý odběr zelí je spojen s omytím kamene a destiček, zelí máme v jídelně celý rok a letos vydrželo do dalšího krouhání...





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 31.12.2013 15:02

To je přímo umělecké dílo! Čím jste tu žulu brousil?A z jakého dřeva jsou prkýnka pod kamenem?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.253 (?), 31.12.2013 16:19

Děkuji... brousil jsem to velkou rozbrušovačkou a kotoučem na kámen a beton, je lepší to polévat a tím i chladit kotouč, aby ho moc neubývalo, pozor na elektřinu. Dřevo je obyčejný smrk.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika