Motorová pila Oleo-mac



   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                  
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 128.254 (?) 
9.10.2008 9:04

Zdravím, příšel za mnou človek s novým OM947, že mu "podřezává" a že byl v servisu a maník v nažehlenejch firemních monterkách řekl že s pilou nic není a že to prý jen neumí. Takže: mrkněte na lištu, sotva z třecich ploch sjela barva,  jak byla vystřižená bez dalších úprav byla svařena ale né díly přesně na sebe, podle úhelníku u paty tak 0,7 mm. Druhá fotka je po prvním přejetí brusky aby bylo vidět nepřesné sbodování (svaření) dílů k sobě. Na liště je vyraženo Oregon, ale podlé mého né ten v Kanadě, ale někde ve střední Asii. To by si přece taková firma nemohla dovolit vypustit takový výrobek. Standa.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 245.61 (?), 9.10.2008 10:10

To je docela drsné... Omlátil bych jim to o hlavu, reklamujte to! To, že je to teď přelíznuté na brusce na možnost reklamování nemá vliv - pokud je ještě poznat nepřesné spojení, tak výrobek má vadu, tj. jednoznačně je v rozporu s kupní smlouvou a reklamace je oprávněná (předpokládám, že se budou vykrucovat a přelíznutí uvedou jako důvod zamítnutí reklamace - nenechte se, pohrozte znaleckým posudkem a soudem, jejich zamítnutí si nechte dát písemně, lištu si ponechte u sebe jako důkaz...). Šmejd je třeba házet prodejcům na hlavu, jinak se to nezlepší...   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 172.114 (?), 26.10.2008 20:48

Dobry den, chci si koupit motorovou pilu zn.KZ-Zenoah Komatsu G500AVSR 18.Mate nekdo s touto pilou a znackou nakou zkusenost?Take by me zajimalo jake ma tento model otacky, nikde jsem to zatim nevicetl.Predem dekuji.Alda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.200 (?), 28.10.2008 22:27

S kamarádem chodíme na dříví - on ma Oleo-mac, já s Dolmarku - (obě farmářky), každý si hájí tu svoji značku, ale problém jsem nezaznamenal zatím ani u jedné...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.4 (?), 5.11.2008 9:21

Tady bylo řečeno téměř vše, takže už jenom taková drobná poznámka k procentům z cenny které tu uvádí pán pro porovnání ceny Homelitky a OM. Těch 35% platí pokud to odečítáte z ceny OM 11.800,-, ale zkuzte si to obráceně a k ceně 7.500,- si přidat tolik procent aby jste se dostal na cenu 11.800,-. a jste v turánu na 58%!! A TO SE VYPLATÍ!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.204 (?), 29.3.2009 16:31

Přesně tak, když Vám někdo prodá šmejd, je potřeba nebát se a důrazně žádat zjednání nápravy, mám také své negativní zkušenosti uMnt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 231.250 (?), 16.2.2014 9:22

Pilu Oleomac 942 plus křovinořez 735 T téže značky mám 13 roků. a nemůžu si stěžovat. Klasická ůdržba, vyčištění a je to. Samozřejmě opotřebení některých dílů zubem času se nevyhnete.  Myslím si že průměrně zručný chlap by neměl mít s tímto vercajkem výraznější problém   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 16.2.2014 10:04

Pila Oleomac 942 je vyjímečným kouskem v nabídce (držák),který se nesype.Mám ji určitě ještě déle nežli Vy.Na šmrdlání kolem baráku (palivo do kotle),při rozumném zacházení bohatě stačí.To že někdo vyrve štěfty na lištu svou hloupostí, ještě neznamená, že je to špatná pila.Dal bych si pár facek a nikde bych se nechlubil!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.219 (?), 16.2.2014 15:31

Jirko, poté co byla produkce Oleo Macu na těchto stránkách mnohokrát poplita, skoro se bojím říci že 942 je jednou z mojich pil. Svoji práci odvedla jak v lese, tak na zahradě a kolem chat a za ty roky co ji mám servis ještě neviděla. Je pravda, že poslední 2 roky protíká olejové čerpadlo mazání lišty, čili když odstavím pilu s nevyjetou nádržkou, mám v regále ve sklepě mastnej flek. Start do 5-týho zatažení i po několikaměsíčním odstavení. Co jsem za ni v MF dal raději říkat nebudu. Spokojenost.     j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 207.2 (?), 11.11.2008 20:37

občas i ta nejlepší firma udělá zmetek! je pravda kdyby si to koupil někde v jiné prodejně kde jsou trochu solidní lidi tak to vymění, ale mountfield je prostě svině. Nejlepší je koupit tam pilu a vůbec tam nechodit na servis, protože oni jsou tak vychcaný, že to nastavý aby si tam musel zase nebo tak, že se ti pila přidře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika