Motorová pila Oleo-mac



   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
host - 90.168 (?) 
28.3.2009 10:50

PS 500; ES 2135, obě v provozu od podzimu 2007 - z olejové nádrže nevytéká nic. Jen odkape to co je v prostoru řetězky postříkané od řetězu, pak je sucho - z olejové nádrže přes vedení oleje nic nejde. Dobře těsní i víčka nádrží (samozřejmě těsnění bez pilin ;-)   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 149.89 (?), 4.10.2012 20:44

ja měl problém u OM 936 s krytem/brzdou v jednom dílu u dosedacích ploch kolem pruchozích dir, kryt byl vymačkany natolik že postranní hrany co měly dosedat na lištu tak nedosedaly asi 1.5mm nahore i dole a tím nebyla zajistena tesnost pro dávkování oleje do lišty. Lišta se svírala jen v míste kovových pruchodek. Zbrousil jsem tuhle plochu do roviny včetně tech vyčnívajících pruchodek a pila je o 300% mene zaolejovana. olej který je na stenach ve spojení s pilanama je tak akorát ze dedochazí ke stíkaní jako to bylo pred opravou. Přitom pila krasne mazala stím jsem problém neměl, ted maže o něco více jeste :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.2 (?), 5.7.2009 23:05

...co to má kamarád za pilu??  25m3 ročně řežu po dobu 18 let pomocí Sachs-Dolmar 100,pro zajímavot, motor má 33 ccm

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 214.66 (?), 11.4.2009 13:17

mozna by se mel naucit rezat s pilou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 16.39 (?), 12.4.2009 14:04

PO deseti letech jedna lišta dva řetězi to te prace moc nenaděla ta pila. Ja mam po tatovi sachs-dolmar 114 zhruba 25 let stáři letos přes zimu dva řetězi, jsem zvědav co zbude s oelomacku po 25letech

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 74.223 (?), 13.4.2009 10:38

Mám mot. kosu OM 735 již sedmým rokem, dělám běžnou údržbu a dodržuji směs, občas dostane pěknou čočku a zatím v pohodě. Dobré starty, konstantní výkon. Škoda, že jsem tehdy nevzal 740ku a že jsem naštěstí nevzal 725ku. Ale dělám převážně pouze strunou a dá se, J. Nutno dodat, že jsem měl v rukou i jonsered asi 2035 a to bylo o něčem jiném, taky by byl o dost dražší...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 176.204 (?), 18.4.2009 19:14

Můj soused si koupil u Mo. pilu nevím jaký typ ani co stála, ale po půl roce pila klekla, samozřejmě na reklamaci neměl nárok pač sní asi neuměl správně zacházet.Byla mu nabídnuta oprava za 4000,což striktně odmítl, tak má pilu doma a používá ji jako aretaci k vratům na mlatevńu..:-)

no nekupte to

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 147.174 (?), 18.4.2009 21:40

Jak to tak čtu, tak největší smolař jsem asi já. Koupil jsem si el. pilu OM 2000E a asi po hodině provozu odešel spínač. Reklamace vyřízena do čtrnácti dnů. Bezva. Dnes při cca hodině provozu odešel spínač opět. Nevíte někdo čím by to mohlo být? To přece není normální. Již jsem začal studovat podmínky kdy můžu žádat o vrácení peněz. Údajně 2x a dost. Jsem zvědat, jak se k tomu Mountfield postaví.  Pierre

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 176.204 (?), 18.4.2009 22:09

Když si přečtete ohlasy na kvalitu prodávaných výrobků od této firmy, tak si myslím, že Vám bude jasné čím to je

Přeji pevné nervy při reklamačním řízení

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
miljan - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (60) - 111.1 (?), 18.4.2009 22:25

Předpokládám, že první závada se objevila do půl roku od nákupu. V tom případě jsi měl při první reklamaci uplatnit tzv. rozpor s kupní smlouvou - neboli skutečnost, že výrobek nemá deklarované vlastnosti (§616, odst 1 občanského zákoníku). V případě, že se rozpor s kupní smlouvou projeví do 6 měsíců od převzetí zboží zákazníkem, má se za to, že tento rozpor existoval již při převzetí zboží (§616, odst. 4 OZ). V tomto případě má zákazník nárok na to, aby byl rozpor odstraněn a to buď opravou nebo výměnou s tím, že zákon říká, že volba nápravy je na kupujícím (§616, odst. 3 OZ).
V případě, že opava nevede k nápravě a výměna není možná (např. všechny kusy jsou stejný aušus), má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy.
Jinými slovy, trošku jsi zaspal :-|

Co se týče odstranitelných a neodstranitelných vad - odstranitelná vada je zjednodušeně řečeno taková, která se dá opravit.

V případě neodstranitelné (nedá se opravit) vady máš nárok na výměnu zboží za bezvadné případně na odstoupení od kupní smlouvy.

Za neodstranitelnou vadu se považuje i potřetí se vyskytnuvší stejná odstranitelná vada případě čtvrtá různá odstranitelná vada. Další možností jak získat nárok na odstoupení od kupní smlouvy je nedodržení reklamační lhůty (30 dní). Odpovědnost za vady řeší občanský zákoník (§§ 619-627)

Toliko asi k tvým právům. Pokud se obchod nějak zabejčí a řekne, že máš smůlu, nezbývá bohužel nic jiného než se bránit u soudu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika