Motorová pila Oleo-mac



   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
host - 28.74 (?) 
4.5.2008 21:40

Pro xxx.xxx.120.31 (?), 4.5.2008 15:43
Jen taková drobná poznámka k té první závadě. Když Vám nefungovalo mazání řetězu a i přesto jste pilu používal až do úplného zadření lišty, tak namístě toho prodejce bych Vám prodal ruční pilu.Je totiž pravidlo mazání kontrolovat. A když pila nemaže tak se neřeže
.

Neznám a ani patrně nemám Vaše zkušenosti, nehodlám si hrát na někoho kdo všechno zná a ví jako Vy ale ten oleošmejd neměl -nebo jsem aspoň na něm nenašel - žádnou kontrolu mazání řetězu, tenkrát na se na řetěz nějaký olej tou prošroubovanou hadičkou dostal, kraj lišty byl jakžtakž mastný, jenže málo. A to uznal i prodejce - mimochodem ten člověk se živí prodejem a servisem pil dodnes.

Zde pouze konstatuji svou zkušenost s kvalitou Oleo-mac. Já s pilkou potřebuju pracovat, pokud si ji koupím na to, abych se na ní chodil pouze koukat do skříně a dvakrát ročně přeřízl tři větve, pak mi nejspíš i tato "značka" vydrží řadu let bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 120.31 (?), 4.5.2008 21:59

Pro 28.74 za tím co jsem napsal si stojím, protože zadřít lištu kvúli špatnému mazání je fakt umění, to Vám třeba nebylo dívné že se řetěz po puštění plynu ihned zastavuje.Ale rozhodně nechci bránit oleomac na trhu jsou i horší výrobky jenomže oleomac prodává celkem úspěšná firma mountfield a úspěch se v naší republice neodpouští.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 28.74 (?), 4.5.2008 22:41

Pro 120.31 -

Pokud se úspěch oleomac na našem trhu měří počtem prodaných výrobků, tak to asi odpovídá - sám, jak píšu výše jsem spotřeboval 3ks. To u kvalitnější značky asi hned tak nehrozí.

Úspěchy mountfieldu nejsem schopen posoudit - byl jsem sice několikrát v jejich prodejnách, katalogy a jejich nabídky mi cpou pošťáci do kaslíku pravidelně, ale zatím jsem nenarazil na nic, co by mě v jejich nabídce oslovilo, takže lituji, ještě jsem u Bédi opravdu nic nekoupil a jak listuju tímhle fórem a čtu nářky jejich ošizených zákazníků tak nekoupím. Tolik peněz nemám 

 Lituji ale mně 3 šmejdy firmy oleo-mac pomohly vytvořit si svůj vlastní názor a toho se hodlám držet. Já prostě tuhle značku už nekoupím ani u mountfielda, ani nikde jinde. A nemohu ji po svých zkušenostech ani nikomu doporučit. A za tím si stojím zase já.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 51.22 (?), 5.5.2008 20:41

pro xxxx 28.74

to by mne zajímalo, jakou kontrolku pro mazání lišty byste chtěl?nějakou akustickou, když nejste schopen to poznat před řezem na kousku čehokoliv, co budete poté řezat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
asteroid - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (87) - 70.240 (?), 5.5.2008 21:04

Tu poznámku že pila nemá kontrolu mazání jsem raději nechal bez komentáře...

Na tuto otázku vám odpoví můj tiskový mluvčí Franta Kocourek...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 232.87 (?), 13.6.2008 0:30

S Oleo Macem jsem velmi nespokojen, protože jsem měl doma dva modely křovinořezu na předváděčce doma a ani ten nejsilnější z nabídky Mountfield mě neoslovil.Hlučný jsou a vybrace v prstech jsem cítil ještě 2 hodiny po práci, což v nasazení ve službách, kde podnikám si nemůžu takový stroje dovolit provozovat.

Měl jsem Oleo Mac ve službách na předváděčce celkem 6 dní a hned jsem ho vracel pryč a podesal smlouvu s Husqvarnou, protože ta má menší spotřebu i nízkou poruchovost.A navíc po dlouhých směnách jsem nebyl unavený jako tomu bylo při předváděčce Oleo Macu.

Na závěr bych dodal asi jenom to, že než mít doma a ve firmě Oleo Mac, tak bych si radši sjednal někoho na sečení do mojí firmy, páč za tu dřinu a servis mi to nestojí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 30.66 (?), 13.6.2008 14:13

V této diskusi musí být spousta prodejců značky Dolmar. Nebo snad dokonce dovozce? Stavět značku Dolmar na úroveň špičky na trhu je technicky nesmysl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 58.251 (?), 14.6.2008 9:16

Asi preto borci s Dolmarkami vyhrali zopár drevorubačských súťaží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
ondik007 - (6) - 171.125 (?), 10.12.2012 18:39

no oleo-mac pilu bych si urcite nekoupil, protoze dkyz srovnam ceny se stihlem nebo dolmarem a podivam se na zpracovani jen zvenku tak je hend jasno. Pokud tam neni sleva 50% tak za nejakych 14 tis sezenete oleo-mac stejne vykonny jako asi za 12 stihl a za 10 dolmar. samozrejme farmare. S krovinorezem sme byly spokojeni, ale mozan, protoze sem nevyzkousel jiny. Motor tech 17 let drzel az doted co se rozmrdal volnobeh a jinak uplne KO cela ta hridel to ulozeni vibruje to jak krava.

ale uvazujem, ze prave koupime   zase oleo-mac kvuli te 7 lete zaruce. muzete mi nekdo rict jak v servise pristupuji k zarucim reklamacim nebo opravam?  co vse se da posoudit jako opravnena reklamace? co kdyz se treba za 4 roky zadre pist nebo se vymlati to ulozeni jako nam ted. reknou, ze to je spatnym provozem?  tam jsou asi podminky kazdorocne to davat k nim na udrzbu ze?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 107.237 (?), 10.12.2012 19:05

7 let záruka je jen návnada - platíte povinné prohlídky, a když se něco rozsype tak je to běžné opotřebení nebo nesprávná obsluha a nazdar.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika