Motorová pila Oleo-mac



   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                  
ondik007 - (6) - 171.125 (?) 
10.12.2012 19:11

tak lakave tam, jez ze ted maji treba slevu 50% a ta pilka co tma je za 8 tis fakt dobra cena. ten krova by byl moc slabej chcu 1,5 kw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
host - 112.226 (?), 11.12.2012 8:02

prohlídky povinné nejsou, máte mylné iformace!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 101.63 (?), 13.6.2008 17:32

Dobry den

Musim nesouhlasit s vasim prispevkem

Nemluvim z hladu pac jsem tuto znacku obsluhoval denodene vice jak 2 roky a rekl bych ze sve zkusenosti ze je to jen o tom jak to zvladaji vase dve koncetiny nic ve zlem ale neni nikde psano ze zrovna vase stroje jsou tzv.zmetky pri takove prodejnosti a vyrobenych kusech. pekny den preje Tibetan (0_!_0)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 196.102 (?), 5.8.2008 20:49

souhlasím, mám vyžínač stejného jména 2x zarok jsem sekl cca 600m2 ,  nikdy nechtěla startovat, po 4 letech nešla nastartovat vůbec, v servisu mi řekli ze je neopravitelná, dekarbinizace nejde, a poškozený kabel od svíčky -  návrh nový karburátor 1800 +  nové magneto(kabel od svíčky je součástí)       cca 2000, nová stojí 4500.  Pozor zaruka  7 let je pouze fikce.   Za karbon si můžu sám jelikož jsem s ní nesekl v zimě, a kabel jsem mel špatně zamontovaný - podotýkam že jsem motor nikdy nerozdělával a tedyho nemohl blbě zamontovat. Prostě mounfield už ne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.2 (?), 27.9.2008 14:05

Diskuse o ničem.

Mám servis se zaměřením na zahradní techniku. Tvrdím, že za 50 procent závad si může uživatel. Raději si nechte dřevo pořezat, ono to vyjde levněji.

Někteří zákazníci opravdu nemají cit pro techniku. Pokud řežu tupým řetězem, z lišty se práší a nadávám na pilu - jsem mamlas.  Platí na zakarbonované válce, oleje M2T, voda v benzínu, suchý píst, vytržené šrouby z tělesa - mamlas.

Každý výrobce má v řadě stroje odolné a kvalitní, a naopak šmejda.

Renomovaný výrobce klidně udělá kliku z pár výlisků plechu spojených nýty. Ono odlitek hold vyjde dráž. Ložiska na klice už také neletí - čína jede v pouzdrech atd..

A k tomu Oleo-Macu

Doporučuji křoviňáky 740 - 755 - pokud ma údržbu jede roky i v těžkém nasazení

Pily 940,a 952 - jako profi bych dal přednost jiné značce

Oleo-Mac se prodával v Tuzexu - mám tu pilky staré 25 let a furt potvory jedou /bohužel/.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Artpraktik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (61) - 19.30 (?), 27.9.2008 15:17

Oleo -mac nepoužívam, ale zaujíma ma akým spôsobom vedia dostať články do tlače. Aj keď sa nejedná o reklamu, je to stále PR článok. Napísané je to veľmi dôverihodne, pôsobivosť na masy je teda spoľahlivá.

Ešte ma zaujíma, odkedy je táto značka zastúpená v ČR a SR, prípadne aj skôr (zmienený Tuzex). Taktiež ma zaujíma objem predaja, niečo ako to porovnanie s údajmi z USA. Zaujíma ma aj Homelite, aj keď je to mimo túto tému.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
HH - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (154) - 112.250 (?), 27.9.2008 20:42
křovinořezy Oleomac do profi? se nevejdete do vibračních limitů. křovinořez Oleomac 740 překročí přípustné zatížení obsluhy vibracemi po 53 minutách čistého času (bez doplňkové ochrany např. antivib rukavicemi) a max. doba práce čístého času i s opatřeními je 3hodiny a 33 minut čistého času denně, 755 je na tom líp bez ochrany 3hod 8min, max expozice s ochranou 12 a pul hodiny, ale při srovnání např. s nejpoužívanějším modelem od STIHLu FS 450 je na tom pořád bledě (bez ochrany 12,5 hodiny) platí pro kovové néstroje, se strunami jsou časy kratší. HH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 28.9.2008 13:23

Pro 29.2. Vážený pane, to že dobrých 50 % závad jde na vrub obsluhy je pravda. To co jste napsal dál, vzbuzuje pochybnosti o zaměření vašeho servisu. Chcete snad říct, že vás živí malování pokojů? Pokud nebude těch vámi nazvaných " mamlasů ", co budete dělat? Údržba je tak 20 % z celkové servisní práce a dokonalé stroje se také neprodávají, vydrží léta a bez větší údržby. Renomovaný výrobce asi nemá ve vývojovém oddělení takovou hlavičku jako jste vy, pokud vyrobí takovou klikovku. Nebo že by to bylo hmotností celého stroje? Případně lepší absorbcí kinetické rotující hmoty? Uložení na ložiscích, je naopak u seriozních značek předností a běžným standartem od těch nejlacinějších hobby výrobků! Nevím v čem má Číňan uloženu kliku, neopravuji je! To bych nedělal nic jiného! Mám na servisu také starší, Tuzexové, OM stroje, jejich rok výroby je někde kolem roku 1985 až 88, všechny šlapou, jenže práce s nimi je utrpením. Váha (jsou celokovové), vibrace, hluk a komfort, jsou nesrovnatelné! Bohužel pokrok jde do předu. Nevím jak dlouho a jak podrobně se touto technikou zabýváte, ale brát OM 940 a 952 jako profi, promiňte, podívejte se pořádně na jejich oficiální zařazení. S křovinořezy profi řady to je u OM trochu lepší, tam ale opravdu hodně záleží na obsluze. Vychází to totiž z potřeb místního trhu v zemi výrobce. Někdo tu napsal, že v Itálii jsou stroje nepoměrně lacinější a o to tu jde. Budou li i zde ve stejné cenové skupině, bude je tak kupující brát a nebude od nich očekávat nemožné. Dnešní, tzv. " akční " cena je reálnou cenou!  Vezmu li ještě cenu a dostupnost ND, pak se dostávám do doby Tuzexu a realita reklamačních postupů a praxe u M., vše posouvá ještě hlouběji! Do doby, kdy zákazník prosil opravit mašinu v záruce za úhradu! Dle M. totiž nikoli 50 % závad, ale 95 % je zaviněno nesprávnou obsluhou a u pil snad i jiným použitím!???

Radek 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 161.254 (?), 4.10.2008 19:25

Mám pilu oleomack typ 942 koupenou v roku 1994. Obsluhuji s ní 1.5 ha lesa a někdy řežu něco sousedům.Kromě prasklého krytu, kdy můj otec schoval pilu pod auto, aby ji někdo neukrad a já jsem ji přejel a pár urvaných start. šnůr zatím bez závad. Nikdy jsem ji neměl v servisu. Max. spokojenost.      Tomáš K

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 4.10.2008 19:40

Ani se nedivím, 1,5 ha lesa je trošku větší zahrada a pila je model z doby výroby kvality. Celokovový motor, karburátor Walbro WT, což je pro tento obsah odpovídající. Anti. systém pružina a žádné velké očekávání těžby stovek kubíků dřeva ročně. V podstatě jste potvrdil co jsem napsal. Tady běhá a spolehlivě, dost 951-ček. Čerstvá směs s kvalitním olejem a nemůžete jí ublížit.

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika