Husqvarna 550xp loziska klikovky



   Předchozí příspěvky  |  <  6   
                     
host - 58.141 (?) 
8.12.2015 19:44
Stačilo by, kdyby bylo pochopeno, že speciální ložisko nejde nahradit šuplerou a katalogem ložisek. Rozměr ložiska nezaručuje funkčnost s guferem a jakákoliv náhražka povede k rychlému konci pily.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 72.149 (?), 8.12.2015 20:34

Co mě to zase podsouváte, přece jsem psal, že musí být teplota.  O nulovém tolerování ložisek jsem nepsal, uvedl jsem skutečnou toleranci a a vy mi doporučujete prostudovat si katalog. Také jsem uvedl, že většina vyrobených ložisek bude mít skutečný rozměr blízko středu tolerančního pole. Také jste mě nepřesvědčil, že pasametrem není možné zjistit na ložisku +0,02mm! Tady nikdo nic nepodsouval. Vstoupil jste do tohoto fóra s reakcí na nešikovné vyjádření Standy, který má za sebou výměnu stovek ložisek a začal jste s tisícinami a pořád se s nimi oháníte. Ale já a pan PE jsme měli na mysli toleranční pole ložiska, nikoli výrobního měřidla. Souhlasím s vámi, že tato debata sem skutečně nepatří. Nakonec to Standa vlastně všechno řekl. Šuplérou změřit a nezpomenout na správné provedení ložiska- t.j. vůli. Proto doporučení použít originál ložisko. To je asi správný závěr, který byl ale učiněn již mnohem dříve.

Teď už bychom ale měli zkontrolovat naše ženy, jestli pečou cukroví podle naší chuti a nie voláku gebuzinu čo odkukali v televízore.

Takže asi tak.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 12.169 (?), 15.12.2015 7:35

vezmete stare lozisko do lidlu kde maji- suplery- na prodej zmerte vysku loziska vnitrni obvod -diru loziska vnejsi obvod- tloustku loziska najdete si ve vasem okoli prodejce lozisek na webu dejte mu rozmery a on vam lozisku 100 procentne najde ve svem obchodu ja nakupuji agrocenter rokycany maji totalne vsechno lozisko jsou max 50 korun za kus

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 15.12.2015 8:15

Zdravm, přečtěte si mojí odpověď na danou otázku a neraďte nesmysly. Ložisko za pade vydrží na klice tak do večera (pokud tam pasuje). Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 15.12.2015 10:27

Pán to trochu přehnal s tím popisem "láce". Oni tam to/ty ložiska mají za 50 euro/pár... a to je trochu proti jedné kovocé minci rozdíl.

wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 15.12.2015 8:44

Teď tam prodávají šicí stroje, nebylo by od věci si tam jeden rozbalit a spíchnout si sukýnku, nebo jupku. Drzost zákazníků je dneska nekonečná. Nemohl bych být prodavačem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika