Mošt chytá plíseň - kde je chyba?



host - 58.231 (?)
8.11.2018 19:59

20 minut při 80 stupních a stejně plesnivý

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2,  3,  4   
Jantar - (4) - 96.123 (?), 8.11.2018 14:44, zobrazeno: 11148x

Vymyté a horkou vodou vypařené skleněné lahve od minerálky.

Mošt ohřátý v hrnci na cca 75st min po dobu 25 minut.

Pomocí naběračky a trychtýře nalit do lahví, zavíčkováno novými pivními víčky které byly nejříve sterilizovavány vařící vodou (jen zality, nevařeny).

Ihned zavíčkováno, nijak dále nemanipulováno tj. zůstal nastojato.

Žádný kus se "neodfoukl" tj. že by začal kvasit. Přesto za dva měsíce postupně nacházím lahve s plovoucí tuším zelenou plísní, už jich bylo nejmíň 20.

Kde může být problém? Díky moc za radu.

Stávající lahve chci zavíčkované znovu uvařit na dejme tomu 80st, třeba to pomůže...

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 8.11.2018 16:06

Dělám podobně, s rozdílem, že sterilujem už naplněné lahve, dokud vystupuje šum. Zátkujem stejně. Flíček plísně se někdy objeví na jedné - dvou lahvích asi z 80 celkem. Uložené v chladné a tmavé spíži na chalupě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jariel231 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (206) - 146.203 (?), 8.11.2018 18:36

Problém je v tom, že jste neměl sterilní láhve. Já jsem používal OMNIA sklenice. Je to rychlé a stoprocentní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 235.1 (?), 8.11.2018 18:46

Pri takomto postupe sa Vám to môže kontaminovať prakticky hocikde. Z naberačky, z lievika, počas nalievania do fliaš... Bezpečnejšie je to robiť ako písal PP. Koľko máte v hrnci muštu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 58.231 (?), 8.11.2018 19:05

Asi vás to neutěší. Mošt jsme dali do lahví omnia, zavařili a půlka je plesnivá. Nikdy se nám to nestalo a vše ostatní zavařené je v pořádku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 243.114 (?), 8.11.2018 19:25

Asi nízká teplota a krátký čas sterilace. Ohřev by měl trvat 15 minut, sterilace 20 minut, to vše při teplotě 85ºC

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 58.231 (?), 8.11.2018 19:59

20 minut při 80 stupních a stejně plesnivý

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 235.1 (?), 8.11.2018 20:14

Teplotou to pravdepodobne nebude. Ja fľaše vyťahujem z hrnca pri teplote 72°C, uzavriem a následne ich na pár minút položím na bok, aby sa horúci mušt dostal do kontaktu s viečkom. Nakoniec fľaše schladím v studničnej vode. Ak použijem nové fľaše a nové viečka, úspešnosť sa blíži k 100% (sem-tam sa nejaká zle uzavretá fľaša nájde, ktorá splesnivie).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 55.32 (?), 8.11.2018 19:22

Jsem už tady propagoval Brutary apod. pro rychlé, levné a efektivní pasterizace většího množství moštů. Díky tomu kohoutu a pak, že šum, pěna se drží nahoře...
Zpočátku jsem předehříval pivní, minerálkové láhve, korunkové uzávěry, ale časem jsem zjistil, že je to celkem zbytečné.
Přece jen jsem v jádru líný a pohodlný...
Prasklých láhví tepelným šokem pak bylo celkem zanedbatelné množství a o sterilizaci všeho se postaral horký mošt.
Nicméně v obou případech se mi taky stalo to výše popisované - na hladině v některých láhvích plaval nějaký zárodek plísně.
Ale dodnes nevím co bylo, jak to mohlo vzniknout a tak.
Co přesně vím, že se to nijak časem nerozšiřovalo, nekontaminovalo to obsah láhve a byla to jen optická vada která po jejím odstranění nijak kvalitu moštu nenarušila.
Ale i když jsem to kdysi neřešil a mošt už ve větším množství nevyrábím, by mě zajímalo co to je za druh plísně.
Jaká její rasa, proč už proč v takovém prostředí vyklíčí a proč se pak nemůže dále množit by mě zajímalo...

Rafael.

Jednoduchá pasterizace
Jednoduchá pasterizace
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 235.1 (?), 8.11.2018 19:32

Toto je tiež jedna z možností, nalievať horúci mušt z hrnca s ventilom priamo do fľaše. Hlavné je vystavovať mušt po pasterizácii čo najmenej okoliu. Vzduch je plný rôznych mikroorganizmov alebo ich spór, aj keď my ich nevidíme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika