Příspěvky uživatele - jariel231

Potíže s celerem, 1.8.2023
Paní Liduško, děkuji za odpověď.
Potíže s celerem, 10.7.2023
Jednou mně prodají řapíkatou celer. Podruhé nedělá bulvy, a letos jsem koupil a další dostal. Ten co jsem dostal je krásný. Ten co jsem koupil, tvoří oddenky a stvoly na květ. Sazenice jsou napřeskáčku. Prosím, proč se to tvoří? Co s tím mám dělat?
Jaký karburátor k Husqvarna 36, 22.6.2023
Na trhu je spoustu karburátorů, a já nevím, který koupit k Husqvarna 36. Děkuji
Cibule mi brzy lehne, 16.6.2023
Děkuji Liduško.
Cibule mi brzy lehne, 16.6.2023
Mylsel jsem si, že ji zalévám moc. Cibule se prý nemá zalévat.
Cibule mi brzy lehne, 16.6.2023
Již dvakrát mi polehla cibule po větru. Není to, že je zralá. Předpokládám, že je v krčku málo odolná. Sázím Všetanu a Štutgartskou. Prosím, co je příčinou?
MF 70, 2.5.2023
Můj dvoutakt také startuje na první zatáhnutí.
Dukát, 15.4.2023
V roce 21 se mi Dukát vydařil. Poslední jablko dojídal vnouček koncem července. Byl to velice vydařený rok. Následující rok byla úroda malá a byla částečně zasažena sklovitostí. Tak doufám, že letošní rok bude zase lepší. Kdyby někdo jel do... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 22.2.2023
Existují desítky receptů na pravé "Znojemské okurky". Žádné se ale nepodobají v chuti těm 2,5 l plechovkám. Přes třicet roků jsem laboroval. Používal jsem i macerát i ocet kvašený na hoblinách. Vyrobil jsem skvělé v chuti i barvě. Znojemské chuti ale... celý příspěvek >
Příprava skleníku na jaro, 16.2.2023
S kašírkou jsem míval foliovník obvykle 7 roků. Když se plachta uklízí, či nechává na foliovnímu není rozdíl. Nejhorší je, že fólie tvrdne, a špiní se. Podobné je špinění u polykarbonátu.
Libštátská dalmatinka, 16.1.2023
Na špatné zapomeňme. Je mi ale záhadou, že od té doby co jsem tu byl nyposledy, je tu nějaké smutno.
Libštátská dalmatinka, 16.1.2023
Souhlas
Libštátská dalmatinka, 15.1.2023
 Ld je o 5 mm menší, hmotnost souhlasí. U Pařížské není zmiňovaná vysoká sladkost. Píší tam, že jsou lepší slívy než je Pařížská. Velký rozdíl je v pecce a lůžku pecky.
Libštátská dalmatinka, 14.1.2023
Knedlíky z bramborového těsta, kompoty, ve vlastní šťávě, koláče, sušení. Na povidla a kvas nikdy nezbylo.
Libštátská dalmatinka, 14.1.2023
Nikde jsem ji nenašel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika