Příspěvky uživatele - Lenpel

Stiga Turbo PRO 55 4S, 8.6.2010
Máme jí doma druhou sezonu a muž je velice spokojen. Sečeme s ní každých cca 10 dní 2200m a super. Nedokážu posoudit technicky, ale muž si to moc chválí. Dobrá alternativa vůči traktůrku na tuto plochu, na který nejsou finance.Když Vám nevadí že... celý příspěvek >
Černý bez a výrobky z něj, 11.3.2010
My máme nejvíce oblíbenou šťávu(sirup) z květů. Dělám jí z několika dávek. Pijeme jí teměř ihned až do léta dokud vydrží, v létě je výborná s vychlazenou perlivou vodou. Jinak vždy dvě dávky hned uložím do sklepa a vždy je začneme vyndavat tak v... celý příspěvek >
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 6.3.2010
Dobrý den, teď se zeptám asi úplně blbě, taky mám připravené ty půllitrové kelímky na přesazení, ale mám průhledné, vadí to?Vím když množim obyčejné muškáty a dám je do tmavého hrnku s vodou, mají rychleji pěkné kořeny. Ovlivňuje to i ty... celý příspěvek >
Poškození venkovního ibišku, 3.3.2010
Tak já měla ibišek 1,5m   -půl metru pod sněhem zbytek je "ostříhaný" od zajíce,...a ovocné stromy taktéž, kmínky sem měla zabezpečené větve nejsou... ohužel radu nemám, nezbývá jen čekat jestli to obroste,...
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 1.3.2010
Záhon je takto dvě sezony,..zatím nemám velké problémy, že bych chodila a sbírala kůru a vracela zpět. Tak uvidíme, dyšak předěláme... Na dalších dvou velkých plochách mám kůru, ale přesně není z marketu ale volně ložená z pily a letos 4.rokem a... celý příspěvek >
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 1.3.2010 Obsahuje fotku
Také Vás zdravím, díky za inspiraci, já zatím oba velké záhony co mám mám totálně strhané drny, potom danou plachtu a sážu, povrch kůra nebo kačírek,...ale plochy jsou dost velké a tak přemýšlím jak si to ulehčit,... Teď potřebuji udělat cca 30m... celý příspěvek >
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 1.3.2010
  Jaké máte zkušenosti při zakládání nového okrasného záhonu. Mám na mysli klasický záhon z okrasných jehličnatých a listnatých keřů položený netkanou textilií a mulčovaný kůrou. Při zakládání ztrháváte celý drn - trávník a zrýpete také... celý příspěvek >
Zkládání nového okrasného záhonu, 26.2.2010
Jaké máte zkušenosti při zakládání nového okrasného záhonu. Mám na mysli klasický záhon z okrasných jehličnatých a listnatých keřů položený netkanou textilií a mulčovaný kůrou. Při zakládání ztrháváte celý drn - trávník a zrýpete také celou... celý příspěvek >
Okousané jabloně, 22.2.2010
Zdravím, já jsem minulý týden po pravidelné kontrole zahrady doslova brečela,...Dva dny před tím bylo vše v pořádku. Za dva dny stihl zajíc sežrat 15 ovocných stromků. Všechny vysazené tři roky - všechny kmínky obalené chrániči, ale je tolik sněhu že... celý příspěvek >
Určení jména trvalky, 5.9.2009
Je to sasanka.
Množení muškátů, 1.9.2009
Mne se daří množit obyčejné muškáty ve vodě prakticky kdykoliv a převislé v truhlíku, kde mám namíchanou zem s pískem. Odlamuju je v kolínku a máčím do sypkého stimulátoru.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.9.2009
Paní Marie na balkonky jsem se také dívala, jsou nádherné, já jsem to letos omezila pouze na truhlíky muškátů v oknech a pár obyčejných na schodech. Na terase jsem měla místo tradičních balkonek rajčata jednak že jsem musela omezit péči a také syn je... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2009
A paní Marie jak ste na tom potom s hnojením?Zaléváte tekutým a nebo pak ke každému přihodíte pod plachtu? Já jsem loni tak dvakrát- třikrát za rok projela celý záhon trojpichem. Sice dřina, ale čekala jsem to horší. Letos bohužel se kytičkám nemohu... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 30.8.2009
Dobrý den paní Marie, máte nádhernou zahradu, již krásně vzrostlou. Mám na Vás dotaz. Mohla byste mi napsat jak máte trvalkový záhon s kůrou, jestli máte pod kůrou textílii a když ne, jak často kůru doplňujete? Mám také velký trvalkový záhon cca 5x... celý příspěvek >
Choroba a škůdce na jahodách, 7.8.2009
Dobrý den, prosím o radu. Letos jsem měla záhon s jahodami 2.rokem. Při květu jahod mi skoro polovina poupat opadala. Dočetla jsem se že je to nějaký škůdce, který nažírá stonku ke květu a ten pak upadne. Tím jsme měli poloviční úrodu. Dále potom sem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika