Pochlubte se svojí zahrádkou



Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?)
21.6.2012 22:06

Dobrý večer. Paní Lído smekám. Taky mám hodně plánú s potůčkem co teče kolem nás, ale po včerejšku je musím výrazně přehodnotit. Zdeněk


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29   
                     
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 20.6.2012 21:40

Pozemek koupil ještě můj dědeček a rodiče mě ho darovali a pak jsme ještě přikoupili kus vedlejšího, aby kolem nás nikdo nestavěl.









Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 20.6.2012 22:59

Paní Lído, jedním slovem krása k tomu není co dodat.Já se taky zeptám Vy jste zahradní architekt protože něco takového vytvořit musí odborník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 86.78 (?), 20.6.2012 23:26

Opravdu klobouk dolů-úžasné.

Jak dlouho Vám trvalo toto všechno vytvořit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 21.6.2012 10:58

Zahradu k obrazu svému dělám asi 10let.Ponechali jsme jen některé vzrostlé stromy.Ne.. opravdu nejsem odborník, ale zahradničení je můj veliký koníček.Já jsem strašný milovník kamenů a někdy už je z toho manžel na nervy.To když si vymyslím nějakého obříka a musí mu na trávník vjet technika.Ono nápadů mám spoustu, ale některé už manžel odmítá realizovat a bez jeho pomoci to nějak nejde.Teď jsem si namyslela kolem celé terasy úzký dlouhý obdélník jen mělký, vydláždit ho a umístit tam asi 6trysek jako fontánku.Vykopat, vydláždit zvládnu, ale ty trysky a elektriku musí manžel a dost se cuká.sadMusím vyčkatsmileyJinak vám děkuji za pochvalu, potěší to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?), 21.6.2012 22:06

Dobrý večer. Paní Lído smekám. Taky mám hodně plánú s potůčkem co teče kolem nás, ale po včerejšku je musím výrazně přehodnotit. Zdeněk


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 21.6.2012 22:51

Tedy paní Lído, Vy nejste zahradnice, Vy jste kouzelnice... je to skutečně nádhera. My jsme s manželem začali budovat zahrádku letos na jaře jako úplní laikové... a to nejsme nejmladší... Všechno u nás funguje stylem pokus-omyl, i když než něco někam zasadíme, vše si prostudujeme a stane se nám, že některá kytka nesnese naši péči... Vše máme čerstvě zasazeno (kromě některých thují) a ještě nemáme hotovo. Než se všechno rozroste, bude to trvat... Až teď (na staré kolena) zjišťujeme, kolik vlastně existuje nádherných kytek, o kterých jsme dříve neměli ani páru... V loni na podzim jsme si vybudovali krytou terasu, vřesoviště a mini skalku a letos osázeli kolem plotů a vybudovali malé jezírko (to jsme dokončili minulý týden, chybí nám jen rybičky a osvětlení, popř ještě nějaké kytky. protože jsme vše dělali sami bez cizí pomoci, hodně jsme se nadřeli ale máme z toho radost... Ovšem Vaše zahrada je skvost. Ještě mi prosím prozraďte, co je to za keřík na prvním obrázku (za těmi karafiátky- keřík je i na 3. obrázku). Také přikládám fotky našeho čerstvého výtvoru...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 21.6.2012 22:57

Bohužel jsem nepřišla na to, jak vložit několik obrázků najednou... tak přikládám další


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 21.6.2012 23:02

a úplně nové jezírko...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.120 (?), 21.6.2012 23:24

Dobrý den, narozdíl od p. Lídy mám pidizahrádku, pár m2 za domem uprostřed města, ale ta radost ze zahradničení bude podobná. Dáša

severní strana- sem nezasvítí
severní strana- sem nezasvítí
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
dagned - (8) - 224.120 (?), 21.6.2012 23:30

Ještě pár...


užitek i krása v jednom
užitek i krása v jednom


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika