Příspěvky uživatele - 224.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 21.6.2012 Obsahuje fotku
Ještě pár...
Pochlubte se svojí zahrádkou, 21.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, narozdíl od p. Lídy mám pidizahrádku, pár m2 za domem uprostřed města, ale ta radost ze zahradničení bude podobná. Dáša
Habr nebo buk?, 28.2.2012
Doporučuji habr, více se po zastřihnutí rozvětvuje a tím pádem zahušťuje.D.
Výsev lípy, 11.2.2012
 Dobrý den, mám velkou lípu za plotem a pod ní trvalkový záhon. Každý rok na jaře a v létě pleju stovky lipových semenáčků, některé jsem zasadila do květináčů a pěstuju si lipové "bosnaje". Takže si myslím, že s vypěstováním nebudete mít... celý příspěvek >
Šípková růže - přesadit nebo namnožit?, 7.2.2012
 K tomu absolutnímu nezdaru s vlastním pěstováním ze semínek - šípek klíčí až druhým rokem, takže na podzim zasít, příští jaro nic nevyroste, zato další jaro budete mít záplavu semenáčků. Mám to z vlastní zkušenosti, poradila mi to kolegyně-... celý příspěvek >
John deere jm 36, 8.12.2011
Dobrý večer, problém se sběrem trávy je vyřešen. Koupil jsem nůž Al-ko 56cm s lopatkami (high lift), vyhovuje jak záběrem, tak i průměrem středového otvoru. Po vyzkoušení (opravdu dnes 8.12.) jsem konečně se sekačkou spokojen, sběr trávy a plnění... celý příspěvek >
John deere jm 36, 25.8.2011
Dobrý den, mám podobný názor jako vy. Co se týče provozu, startů a ovládání pojezdu vše ok. Moc dobře neplnila koš - po zvýšení otáček motoru je to už v pořádku, ale co se týče sběru trávy, tak ten není stále dokonalý. Problém je v mulčovacím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika