Pochlubte se svojí zahrádkou



   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29   
                     
host - 220.182 (?) 
5.7.2012 13:18

No, my jsme tady dvě wink... Je tu Lída, co má přihlašovací jméno "Lída", odkud je, musí napsat sama. Z HK jsem já, přihlašovací jméno mám "new dawn" a podepisuji při nepřihlášení příspěvky Lída. Jinak v HK to bylo jak kde - co bydlím, padaly kroupy 2-3cm, o 1,5km dál na zahrádce (bohužel jen 400m2 v osadě) jen velké kapky - zaplaťpámbu!!! Ale zalilo to pořádně smiley.         Lída :-)))


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?), 5.7.2012 13:51

Taky jsem se nachytala...laugh Jedno je ale jisté, obě dvě Lídy mají krásné zahrady yes Když na ty fotky koukám, tiše závidím... moje zahrada ještě na žádné focení není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 225.206 (?), 5.7.2012 14:24

Já to s Lídami taky tušil. A na poslední fotce mi na Hradec Králové hodně neseděl ten velký zalesněný kopec v pozedí. Přesto jsem napsal tak, jak jsem to napsal.

To i další Josef se tu taky občas někaký vyskytne. :-)

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.182 (?), 5.7.2012 14:36

Ta má fotka je už dva roky stará, ale nějak nestíhám něco fotit  - dnes bych chtěla ostříhat staré jahody a trhat angrešt...

Ale oceňuji zahrádku druhé paní Lídy - má ji fakt kouzelnou! A tu plochu, co má k dispozici, může člověk jenom závidět.          

           Lída            

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 5.7.2012 20:13

Jejda, tak jsem vám to tady zamotala.Tak jsem asi 25Km severně od Brna.Začátek Vysočiny a když, tak se budu podepisovat třeba ještě Lída2.Ano je to zde už hodně lesnaté a kopcovité.Asi takový pohled mám z okna.Jinak všem děkuji za pochvalu.Všichni tady máte krásné zahrádky a vždy se nějaký dobrý nápad hodísmiley


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  26,  27,  28,  29   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika