Pochlubte se svojí zahrádkou



Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?)
20.6.2012 22:59

Paní Lído, jedním slovem krása k tomu není co dodat.Já se taky zeptám Vy jste zahradní architekt protože něco takového vytvořit musí odborník.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29   
                     
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 20.6.2012 21:40

Pozemek koupil ještě můj dědeček a rodiče mě ho darovali a pak jsme ještě přikoupili kus vedlejšího, aby kolem nás nikdo nestavěl.









Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 20.6.2012 22:59

Paní Lído, jedním slovem krása k tomu není co dodat.Já se taky zeptám Vy jste zahradní architekt protože něco takového vytvořit musí odborník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 86.78 (?), 20.6.2012 23:26

Opravdu klobouk dolů-úžasné.

Jak dlouho Vám trvalo toto všechno vytvořit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 21.6.2012 10:58

Zahradu k obrazu svému dělám asi 10let.Ponechali jsme jen některé vzrostlé stromy.Ne.. opravdu nejsem odborník, ale zahradničení je můj veliký koníček.Já jsem strašný milovník kamenů a někdy už je z toho manžel na nervy.To když si vymyslím nějakého obříka a musí mu na trávník vjet technika.Ono nápadů mám spoustu, ale některé už manžel odmítá realizovat a bez jeho pomoci to nějak nejde.Teď jsem si namyslela kolem celé terasy úzký dlouhý obdélník jen mělký, vydláždit ho a umístit tam asi 6trysek jako fontánku.Vykopat, vydláždit zvládnu, ale ty trysky a elektriku musí manžel a dost se cuká.sadMusím vyčkatsmileyJinak vám děkuji za pochvalu, potěší to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?), 21.6.2012 22:06

Dobrý večer. Paní Lído smekám. Taky mám hodně plánú s potůčkem co teče kolem nás, ale po včerejšku je musím výrazně přehodnotit. Zdeněk


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 21.6.2012 22:51

Tedy paní Lído, Vy nejste zahradnice, Vy jste kouzelnice... je to skutečně nádhera. My jsme s manželem začali budovat zahrádku letos na jaře jako úplní laikové... a to nejsme nejmladší... Všechno u nás funguje stylem pokus-omyl, i když než něco někam zasadíme, vše si prostudujeme a stane se nám, že některá kytka nesnese naši péči... Vše máme čerstvě zasazeno (kromě některých thují) a ještě nemáme hotovo. Než se všechno rozroste, bude to trvat... Až teď (na staré kolena) zjišťujeme, kolik vlastně existuje nádherných kytek, o kterých jsme dříve neměli ani páru... V loni na podzim jsme si vybudovali krytou terasu, vřesoviště a mini skalku a letos osázeli kolem plotů a vybudovali malé jezírko (to jsme dokončili minulý týden, chybí nám jen rybičky a osvětlení, popř ještě nějaké kytky. protože jsme vše dělali sami bez cizí pomoci, hodně jsme se nadřeli ale máme z toho radost... Ovšem Vaše zahrada je skvost. Ještě mi prosím prozraďte, co je to za keřík na prvním obrázku (za těmi karafiátky- keřík je i na 3. obrázku). Také přikládám fotky našeho čerstvého výtvoru...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 21.6.2012 22:57

Bohužel jsem nepřišla na to, jak vložit několik obrázků najednou... tak přikládám další


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 21.6.2012 23:02

a úplně nové jezírko...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.120 (?), 21.6.2012 23:24

Dobrý den, narozdíl od p. Lídy mám pidizahrádku, pár m2 za domem uprostřed města, ale ta radost ze zahradničení bude podobná. Dáša

severní strana- sem nezasvítí
severní strana- sem nezasvítí
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
dagned - (8) - 224.120 (?), 21.6.2012 23:30

Ještě pár...


užitek i krása v jednom
užitek i krása v jednom


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika