Příspěvky uživatele - Bobřík

Becoky, 18.8.2012
Dobrý večer. Becoky nemusíte mořit, stačí je nechat řádně vyschnout a potom je uchovávejte v mrazničce libovolně dlouho. V žádném případě neztrácení 100% klíčivost. Taky jsem je pěstoval v Havířově. Zdeněk 
Nemocne svestky, co s tim?, 6.8.2012
Dobrý večer. Děkuji za informaci. Zdeněk
Smůla, 5.8.2012
Dobrý večer. Ve dřevě jsou takové "komůrky" zásmolky ve kterých je mnohdy smůla a ta za teplého počasí vytéká. Mám taky tento problém. Dřevo je třeba dobře prohřát letním sluníčkem a smůlu nechat vytéct na povrch. V chladném počasí se kapky smůly... celý příspěvek >
Nemocne svestky, co s tim?, 5.8.2012
Dobrý večer. No dobře - dírkovitost listků, ale co s tím? Koupil jsem několik švestek ve Fytosu Plzeň a všechny jsou jako prostřelené brokovnicí. Zdeněk
Mech ve velkých plochách - jak tam dosat trávu?, 26.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Je tu dotaz jak se zbavit mechu. Dovolím si drobet oponovat, protože já si pěstuji mechy pro okrasu. Mechy pro svůj růst doslova potřebují hodně vzduchu , odvoddněné podloží a bloudivý stín. Potom vypadjaí takto viz... celý příspěvek >
Mulčování brambor, 24.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Přikládám dnešní fotky brambor pěstovaných v trávě. Zdeněk
Problem s bodlaky a domaci zvirata, 24.7.2012
Dobrý večer. Nekteré bodláky mají tu nepříjemnou vlastnost, že se množí semeny a oddénky. Stačí malinký kousíček oddénku a bodlák je znovu "oživen". Když budete cíleně kosit bude se stále více a více vyčerpávat kořen, protože bude muset tvořit... celý příspěvek >
Mulčování brambor, 23.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Paní Jano, brambory v trávě mají tento technologický postup pěstování. Prví rok se kosí tráva a dává se do společného řádku s jiným rostlinným odpadem. Můžete přidávat lisí, natě, písek, krtince, kůru, piliny atd. V podstatě... celý příspěvek >
Problem s bodlaky a domaci zvirata, 23.7.2012
Dobrý večer. Jistě se najde mnoho těch, kteří Vám poradí čím to postříkat. Pokud si nechcete zbytečně zamořovat prostor je nejlepší na to obyčejná kosa. Volba je na Vás. Zdeněk 
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 22.7.2012
Dobrý večer. Oplocení kolem borůvek je hlavně proti sousedovic telatům, protože mu občaspodlezou ohradník. Srnčí se pravidelně pase u nás na zahradě a zeleniny si nevšímá. Drozdi, špačci si borůvek a rybízu nevšímají. Ovšem na kamčatské borůvky si... celý příspěvek >
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 22.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Vždy, když otevřu tento sloupeček tak tiše obdivuji ty krásně vybatvené plody. Bohužel, já se k takovým výpěstkům nikdy nepropracuji. Je to dáno nadmořdkou výškou / skoro 800m.n.m./. No přeci se mi i v tak studeném jaru podařilo... celý příspěvek >
Poradíte, co s touto třešní?, 15.7.2012
Dobrý večer. Uvedená třešeň se Vám tahá za světlem, protože je zastíněná. Když ji dopřejete světlo a zmladíte/odborně/ budete mít po starosti. Zdeněk
Má někdo skušenost s bazenem Havaj s trubkovou konstrukcí?, 12.7.2012
Dobrý večer. Bazén je stavěný pro normální koupání. Pokud do něj vpustíte hejno dětí bez kázně nevím - nevím. Zdeněk
Má někdo skušenost s bazenem Havaj s trubkovou konstrukcí?, 11.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Máme tento bazén a jsme přímo nadšení! . Plní dvě funkce. První je koupání a druhá funkce je chlazení solárních panelů.  Tepelné přebytky jsou dosti značné, proto je dobré je využívat nejenom k ohřevu užitkové vody a vytápění... celý příspěvek >
Nemocná hrušeň - co s tím?, 10.7.2012
Dobrý večer. Tu hrušku jsem koupil ve Fytos Plzeń a již první rok vykazovala tuto chorobu. To jsem ještě netušil že je to nějaký vlnovník. Druhým rokem - letos se stav natolik zhoršil, že jsem stromeček chtěl vykopat  a spálit. Potřeboval... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika