Pochlubte se svojí zahrádkou



host - 105.102 (?)
20.6.2012 13:01

Jen by me zajimalo, kde jste prisla k tak velkemu pozemku? Dedictvi nebo dobra prace? V soucasne dobre temer nemozne koupit :(/

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
         
host - 70.222 (?), 11.3.2012 19:08

Prohlížela jsem si teď obrázky z loňského léta a neodolala jsem a přikládám.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 54.27 (?), 11.3.2012 22:05

Dobře, že jste neodolala, je to krása.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 22.3.2012 21:43

Sice už letos opět řádím na zahradě, tak pár loňských.Jsem milovník spíš přírodních zahrad a kameny mě nedávají spát a neustále tahám a dláždím a aranžuji.Zahrada je veliká má 12000m.Třeba se někdomu bude líbit.:-))letos už mám založeny nové kameny a těším se na sázení.















Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?), 22.3.2012 22:33

Dobrý večer. Velice dobré, opravdu skvělé. Je dobře, že jsou volější zahrady, které nepodléhají uniformitě.

 Letošní zimu jsem si "vybušil " několik kamének. Nejsou ještě na svém budoucím místě, ale pracuje se na tom. Zdeněk




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 22.3.2012 22:49

Děkuji.Bydlíme v místě kde se hodí prostě jen přírodní zahrada.Les, klídek a ticho.Jé.. tak.. tak vybušit kameny bych taky potřebovala umět:-))Je to krásné.Na to bych ale fyzicky při své muší váze nestačila:-))Zahrada je jeden z mých obrovských koníčků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.239 (?), 26.3.2012 14:00

Vaše zahrada je nádherná. Něco takového je můj sen. Můžu se zeptat, kolik let trvalo, než jste ji vytvořila do dnešní podoby? Musím se na ty vaše obrázky poořád a pořád dívat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 26.3.2012 19:30

Děkuji.Asi tak 10let.Ponechala jsem jen vzrostlé stromy(ty sázel ještě tatínek) a jinak jsem to celé předělala.Sázím si sama co se mě líbí.Už opět rozšiřuji a postupně dodám další obrázky.Někdy je to pokus, omyl a přesazuji, protože se mě to nelíbí, ale návrh zahrady od nikoho nechci.Někdy si připadám jak cvok.Pořád jen koukám po kamenech a tahám jak soumar.Že by to byla úchylka??:-))))


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?), 26.3.2012 20:16

Dobrý večer. Rád bych se podíval na další fotky vaší nádherné zahrady. Taky koukám a vozím si na zahradu kameny, šutry a balvany. Není to úchylka - je to příjemné vybočení z "normálního" všedního života. To víte u piva se zahrada sama neosází. Každá zahrada, nebo krásno jakékoliv co člověk je schopen vytvářet je zrcadlo jeho duše. Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 26.3.2012 21:53

Pěkný večer.Určitě časem obrázky přidám.Dnes jsem dotáhla kus dutého kmenu a chci ho osázet.Už se strašně těším, jak mě letos pokvete, co jsem loni vysázela.Zatím to vypadá, že mě vymrzla azalka a asi hebe.To by mě mrzelo, bylo krásné.Mám nachystané ostrožky stračky a různé okrasné trávy ve skleníku(zatím krásně rostou),tak jen aby se to dalo dát ven.Ještě pořádnou dávku- kany, dosny, gladioly a dvě bedny jiřinek.Dva obrovské stromy magnolií mají nasazeno, tak doufám, že nepomrznou. Jak bude co fotit, ráda obrázky přidám:-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 105.102 (?), 20.6.2012 13:01

Jen by me zajimalo, kde jste prisla k tak velkemu pozemku? Dedictvi nebo dobra prace? V soucasne dobre temer nemozne koupit :(/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika