pochlubte se co predsazujete



host - 143.205 (?)
5.1.2010 9:48

Dobry den, neni mi jasny termin:  "předsazovat"  co konkretně si mam pod tím představit?   Já obvykle semena vysévám a sazenice nebo další věci sázím.  Ale že bych něco předsazovala???  To snad jen předsazuji na záhonu třeba před lilie si předsadím letničky nebo cibuloviny.  jinak jsou to jen voloviny...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 143.205 (?), 5.1.2010 9:48

Dobry den, neni mi jasny termin:  "předsazovat"  co konkretně si mam pod tím představit?   Já obvykle semena vysévám a sazenice nebo další věci sázím.  Ale že bych něco předsazovala???  To snad jen předsazuji na záhonu třeba před lilie si předsadím letničky nebo cibuloviny.  jinak jsou to jen voloviny...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 5.1.2010 10:29
Zdravim nekdo se ptal na nekoho, kdo ma zkusenosti s pestovanim exotiky..tak ja jsem v tom amater a pestuji to podle selskeho rozumu... ze seminek mam vypestovane palmy Datlovnik, sloni nohu, washinktonii nebo jak se to pise. a pak i stromy a kere... jako napriklad---Paulina, perskou akacii, mimosy, ohnovy strom... nemuzu ted poslouzit fotkou, zadnou jsem si neudelala, ale sloni noha a datlovnik mi zbyly.. ja moje vypestky vzdy davam k vanocum pratelum a ruzne... a neumim tu vkladat fotky do diskuze.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 5.1.2010 11:37

Dobrý den, taky mě zmátl ten výraz - autor chtěl asi říct předpěstovat.

Bílý afrikán jsem sela asi předloni. Moc jsem se na něj těšila, žlutá barva se mi totiž barevně nehodí. V sáčku bylo 7 semínek - slovy: sedum! a vzešly jenom 3. Bývaly by byly moc hezké, ale bylo deštivé léto, tak byly jejich huňaté květy pořád trochu ohnilé. Jinak já doma v zimě seju pravidelně jenom rajčata. Letničky jako afrikány a cínie seju přímo na místo koncem dubna než vzejdou, tak už mrazy nehrozí. Ale strašně už se těším až vyrazím do mého oblíbeného obchodu pro semínka. To tam strávím půl dne nakoupím všechno možné, vždycky taky něco, co ještě neznám a pak třeba půl sáčku vyseju doma a zbytek až přímo na zahrádku. Zjistila jsem takhle, že většinu letniček je jednodušší sít na místo. Vzejdou sice později, ale v létě už mezi nima není rozdíl.

Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika