Štěpování - a co potom?



Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?)
7.1.2020 17:39

Nevím jistě jaký rozdíl by mohl být v provedení. Já dávám na roub peckovin sáček ať je jaro nebo podzim/zima. V zimě volím trochu delší roub. Očko obvyklé, ale ne krátké. Při očkování peckovin nechávám volný pupen a někdy dávám i dvě i tři očka. Očko začíná přirůstat v zářezu na spodním okraji. Ten musí být veden čistě a šikmo (ne kolmo k očku). Kdo nemá dobrý nůž, měl by aspoň na zářez použít žiletku. Myslím, že olistění není potřebné. V loňském roce jsem rouboval i broskvoň asi 5.1. a chytla se. Dneska jsme měli ráno -7 (odp. jen +3) a to je už moc špatné pro všechny dřeviny. Stejně jsou dost špatné i teploty nad 30st. V každém případě je štěpování mimo optimální dobu rizikovější. Důvodem pro takovouto volbu je u mě víc času. Ovšem 10% už není moc efektivní.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.226 (?), 7.1.2020 11:08

Rouby ležící v trávě pod stromy bývají často v nejlepší kondici. Trochu bych se bál záměny - že tam odpadne letorost z vedlejšího stromu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 7.1.2020 15:47

Připomněli jste mi, že je třeba zkontrolovat atypické venkovní roubovance z listopadu a prosince. Teď už se venku roubovat úspěšně nedá. Jasná obloha přináší mrazivé noci. Teplota dosáhne nuly až někdy v poledne. Já skladuji jen koupené a darované rouby. Ty vlastní řežu obvykle až před štěpováním. Je fakt, že koncem února mohou už některé peckoviny pučet.

Podzimní roubovanci
Podzimní roubovanci
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.49 (?), 7.1.2020 16:35

->mimmo

Je rozdíl v zimním očkování a roubování? Loni jsem očkoval fokertem třešeň v prosinci, přes den nad nulou, v noci kolem nuly, ale nechytila se. Stejně tak meruňky v listopadu, úspěšnost 10%, jinak srpen/září 100%, i říjen, ale musí být přes den nad 10st. několik dní aby se vytvořil srůst. A taky musí mít podnož v době očkování ještě aspoň část zelených listů. Jinak nesrostlé očko žije do doby než příjdou mrazy pod -5, pak postupně vyschne. MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 7.1.2020 16:55

V tom bude asi ten rozdíl mezi zimním roubováním a očkováním. Osobně jsem tedy nikdy v listopadu ani prosinci neštěpoval. Nicméně zjistil jsem, že nejlépe se uskladňují rouby peckovin jako naštěpované na podnoži. Získám-li nějaké nekvalitní, velmi tenké rouby,  je jejich úchovnost obecně mizerná. Nejlepší výsledky jsem měl, když jsem tyto rouby naštěpoval co nejdřív - třeba koncem ledna či začátkem února kopulací. I když pak přišly mrazy rouby to ustály a vydržely svěží až do jara, kdy začly rašit.  Samozřejmě ne všechny. U pouhých oček by to nejspíš nedopadlo vůbec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z H - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (690) - 252.92 (?), 7.1.2020 17:01

MH: rouboval jsem anglickou kopulací meruňky a broskvoně na přelomu února/března, takže minimálně noční mráz byl značný, a ujmulo se 14 z 15.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 7.1.2020 17:39

Nevím jistě jaký rozdíl by mohl být v provedení. Já dávám na roub peckovin sáček ať je jaro nebo podzim/zima. V zimě volím trochu delší roub. Očko obvyklé, ale ne krátké. Při očkování peckovin nechávám volný pupen a někdy dávám i dvě i tři očka. Očko začíná přirůstat v zářezu na spodním okraji. Ten musí být veden čistě a šikmo (ne kolmo k očku). Kdo nemá dobrý nůž, měl by aspoň na zářez použít žiletku. Myslím, že olistění není potřebné. V loňském roce jsem rouboval i broskvoň asi 5.1. a chytla se. Dneska jsme měli ráno -7 (odp. jen +3) a to je už moc špatné pro všechny dřeviny. Stejně jsou dost špatné i teploty nad 30st. V každém případě je štěpování mimo optimální dobu rizikovější. Důvodem pro takovouto volbu je u mě víc času. Ovšem 10% už není moc efektivní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.58 (?), 7.1.2020 18:08

Nejsem žádný experimentátor, takže se držím léty ověřených postupů,  raději očkuji protože je to jistější. Samozřejmostí je dobře naostřený nůž, který se v tomto stavu (holicím) dá opatřit a nemusí to být Tina a pokud s ním nebudete vyřezávat salát, tak při zahrádkářském využiti výbrus vydrží několik let, nevyhýbám se ani jiným vhodným řezným nástrojům, ulamovák, ale ze zásady zavrhuji, neudělá se s ním kvalitní kopulační řez a nutné došmrndlávání podstatně snižuje efektivitu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.49 (?), 7.1.2020 18:49

Roubování únor/březen je běžné u peckovin, které brzo raší. Nevěděl jsem ale, že se dá roubovat i v prosinci / lednu, že roub nevyschne i když na něj svítí slunce?

------------------------------------------------

Nůž na očkování mám fiskars. Nic extra, prostě nerez, která při dobrém nabroušení holí chlupy. Když jsem ho rozbalil, zjistil jsem, že se jedná o polotovar s krátkým ostřím - nabroušené kopyto, s tím se očkovat nedá. Vůbec se divím že to v tomto nepoužitelném stavu prodávaj, když cílový zákazník je běžný amatér.

Tak jsem zajel do profi nožíře, ten ostří jen nabrousil, potom znova jiný nožíř, ten zas nevěděl jak se brousí očkovací nůž, co po něm chci. crying Tak jsem vytáhl brusky, oselky, leštidla a na koleně po 2 hodinách ostří,,vytažené" na 5mm. Chtěl jsem víc, ale nerez má svůj limit, chtělo by to uhlíkatou ocel. Ale i tak spokojenost. yes MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.103 (?), 15.1.2020 12:12

srůst broskvoně roubované kopulací na semenáček broskvoně na jaře 2018. Walter


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 1.2.2020 18:41

Tak co, štěpaři a roubíři? Už štěpujete? Zdá se, že je v celé Evropě dost teplo. Některé pupeny peckovin se hodně nalévají (hlavně mandloně a rané meruňky). Za chvíli bude těžké odebrat rouby.  U nás na jihu už dneska prodávali stromky. Nešly však moc na odbyt. Lidé si myslí, že sníh a mráz teprve přijde. Někteří si však myslí, že až příští rok.

Dnešní teplota na dolním toku Dunaje
Dnešní teplota na dolním toku Dunaje
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika